Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Valakinek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valakinek valami tanács esetleg?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy halálosan szét vagyok esve, ,meg depresszió, meg minden, de nem vagyok a helyzet magaslatán.

8 évig tartó elválaszthatatlan barátság mégis csak véget ért azzal, hogy a barátnőm bekerült egy k..vaképzőbe, én meg gimnáziumba.Nem ír, nem keres. Aki pedig nem keres annak tudtommal úgy van, hogy nem is kellek...

de miért? megunt? Kettőnk közül mindig is én voltam az aki alul maradt dolgokban, de akkor is..

Teljesen egyedül maradtam, az új osztálytársak meg jó fejek, de egyúttal nem is lesznek a legjobb barátaim.........

Magányos vagyok,szomorú.

Köszi, hogy elolvastad


2014. szept. 14. 10:35
 1/6 Jázi :) ***** válasza:

Lehet most ér életed első csalódása. Sajnálom de ilyen az élet.

Új helyre kerültetek, új emberek és ez általában ezzel jár. Nem vagytok annyit együtt és e miatt mások lassan fontosabbak lesznek. Nagyon sok idő ez ennyire fiatalon és lehet már unalmas volt számára.

Fel a fejjel. Koncentrálj az új lehetőségekre, új barátságokra!

2014. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az iskolás barátságok nagyon gyakran megszakadnak miután szétválnak a felek

ebbe bele kell törődnöd sajnos

ha megmarad akkor tényleg barát,de esetedben akkor nem nagyon,csak iskolai barát volt.:/

majd találsz olyat aki jobban fog értékelni:)

2014. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a jókívánságokat:)

Sajnos a dolog még azért szörnyű, mert én ebbe beletörődtem, hogy ennek a barátságnak annyi, de attól félek több nem is lesz, vagy csak szörnyen sokára

2014. szept. 14. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg az elején barátkozni, mert később nehezebb lesz! Volt gimiben egy osztálytársam, aki végig magányos volt a 4 év alatt, mert az elején senkivel sem állt szóba. Nagyon depressziós, nem nyíl meg senkinek, csak novellákat ír. Szerintem tudathasadása is lehet, mert néha olyanokat mond, ami olyan, mintha 2 énje lenne. Én néha beszélgettem vele, mert volt egy közös óránk, csak onnan tudom ezeket.

A régi barátnőd most gondolom be van zsongva az új környezet miatt. Később lehet, hogy megbánja, de nem sok esélyt látok rá. Nekem a régi barátnőim is ilyen ribiképzőbe kerültek, teljesen megváltoztak... ma már alig köszönünk egymásnak. Alkalmazkodtam én is, kerestem új barátokat. Most egyetemen megint új barátokat kell keresnem... persze az előzőekkel is tartjuk a kapcsolatot, de nem tudunk találkozni.

Hajrá! :) 18/L

2014. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igazi bartátságotok van, ez csak egy szünet lesz kettőtök közt. Ha nem, akkor törődj bele valahogy. Velem is ez volt. 4 éve legjobb barátnők voltunk. Aztán lett egy barátja. Aztán sok lelki traumán kellett átesnie, és mivel mindkét szülője szart rá, megtanulta, hogy magának kell feldolgoznia egyedül. Én voltam, elmondhatta volna, de magába zárkózott. Mindent megtettem, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, de egy év után feladtam. Ez volt májusban. Nem váltunk el összeveszve, csak mivel úgy éreztem, hogy már semmit sem jelentek neki, ezért nem foglalkoztam vele. Ő se keresett, mert épp próbálta feldolgozni a problémáit (amellyekről tudtam, de nem tudtam segíteni, mert nem hagyta.) , és én se kerestem mert fájt. Egész nyáron találkoztunk kb 3x, pedig egy a baráti körünk is, csak előlük is elzárkózott. Viszont a nyaram nélküle is csodálatos volt. Új barátaim lettek, és egy idő után már nem is hiányzott annyira. De most szeptemberben megkeresett. És bocsánatot kért. Elmondta, hogy nagyon sajnál mindent, hogy miatta ennyit szenvedtem és sírtam. Azóta hasonló a kapcsolatunk, mint az előtt, de sose lesz ugyan az, mert már nem merem annyira szeretni, mint régen. Egy évig depressziós voltam. Sokszor sirva feküdrem le, és nem akarom újra átélni ezt. Bár az is lehet, hogy idővel újra megbízok majd benne, és megtanulom őt újra szeretni... Én azt tanácsolom, hogy ha tényleg nagyon szereted tegyél meg a barátságotokért mindent. De ha ő nem teszi meg mindazt amit te, akkor nem érdemli meg a barátságod. Keress, és találj új barátokat. Sose tudhatod mit hoz az élet... :)
2014. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megríkattatok:)
2014. szept. 14. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!