Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én tényleg gonosz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én tényleg gonosz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 éve nem vagyunk együtt. 3 évig voltunk együtt, első nagy szerelem volt...


Mindkettőnknek kapcsolata van, ő nem szerelmes, ez nyílvánvaló.. de amikor lát mindig mosolyog, köszön, látom a szemében hogy nem felejtett el.

Ha összefutunk beszélünk pár szót.


Ez valahol jól esik, hogy még táplál valamiféle érzelmet, és ezért is beszélgetek vele, mert ezt érzékelem és mindenki ezt mondja..


Ezért én most gonosz vagyok ?


2014. szept. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a gonoszság abban, hogy ha összefuttok, pár szót váltotok egymással?

Azért, mert szakítottatok, nem feltétlenül kell haraggal elválni, nem?

2014. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről van szó..


"Ez valahol jól esik, hogy még táplál valamiféle érzelmet, és ezért is beszélgetek vele, mert ezt érzékelem és mindenki ezt mondja.. "

2014. szept. 14. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes már, igy nem, ez nem,gonoszság.. Csak szeretned, hogy taplaljon érzelmeket. Az nem azt jelenti, hogy táplál,is :D
2014. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen nagy szerelemnek nemis kell csúnyán véget érnie,barátok maradtatok,ez pedig tök jó! Egyáltalán nem vagy gonosz,csak kedveled őt,mint egy másik embertársadat,ennyi. :)
2014. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ennek én is örülök, hogy normálisan lezártuk a dolgokat és nem ócsárólva lett vége. :)


köszi

2014. szept. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!