Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan kaphatnék szeretetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kaphatnék szeretetet?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, mindig is a komolyabb lányok közé tartoztam, sohasem buliztam, jól tanultam, jelenleg pedig dolgozom, emellett pedig háztartást vezetek, mert a szüleim eléggé elfoglaltak hozzá,meg segítek nekik mindenben, mert nem akarom, hogy betegek legyenek, vagy hogy elveszítsem őket, meg nem is tudnám azt nézni, hogy amikor ők valamit csinálnak, én ne segítsek nekik. Bár azt mondják, szeretnek, de sosem mutatták még ki, sosem mondták, soha életemben senkitől nem kaptam egy ölelést sem. Én ha látom csak csekély reményét is annak, hogy valaki szeretni tudna, a szívem-lelkem odaadom neki, sütök főzök neki, gondoskodok róla, csak hátha akkor megbecsülne. Egyébként megszoktam, hogy mindig mindenben egyedül vagyok, minden problémámat egyedül kell megoldanom, de néha nagyon hiányzik csak annyi is, hogy valakit át tudjak ölelni. Próbálok mindenkinek megfelelni, hátha akkor lesz majd valaki, aki mellett nem lennék egyedül. Nincs túl sok barátom, és legtöbben aranyos meg rendes embernek tartanak, tényleg soha semmi rosszat nem tudnék elkövetni. Amikor anyát meg akartam ölelni, akkor ő megmondta kerek perec, hogy nem szereti, ha megölelik, így nem is próbálkozom vele többet. Hogyan tudnék olyan emberrel összeismerkedni, aki tudna szeretni engem?
2014. szept. 14. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia. Elég normális lánynak tűnsz!

Ha van kedved beszélgetni/ismerkedni akkor írj :)

18f

2014. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gondolj bele jobban, hogy tényleg ilyet akarsz-e. Személyes tapasztalatom az, hogy a nők számára taszító, ha mindig szeretgetni akarjuk őket. Pedig én csinálnám szívesen, csak vevő nem akad a portékára.
2014. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

*virtual hug*

ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan :) 16L

2014. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én megszeretnélek szívesen. :D
2014. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Szóval dagadt és ronda vagy.
2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
főzhetnél valami finom desszertet épp ebédhez készülök :) cserébe kapsz egy pár jó szót,ha finom is.
2014. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sütsz, főzöl hogy megbecsüljön??? Soha nem fog! Csak ki fog használni. Ne így fogj meg egy férfit! Az összes pancsert befogod magadnak aki anyát keres, mert lusta főzni. Ez így lesz.
2014. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. hozzászóló: 170 cm vagyok és 55 kiló, én magam nem tartom valami szépnek, de akiket ismerek azt mondják, hogy rosszul látom.
2014. szept. 14. 14:10
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy hatalmas pattanás van a fejeden?Valamit nagyon eltitkolsz.
2014. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Megölellek ha akarod aztán soha többet nem találkozunk.:)
2014. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!