Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác mondjuk úgy,hogy életem szerelme. Tavaly ilyenkor ismertem meg,úgy volt össze is jövünk,találkoztunk párszor és kavartunk is. Az első randin az ölébe vitt a kocsiig és nagyon oda volt,de mégsem lett belőle semmi. Később összejött egy lánnyal,de csak 1 hónapig jártak. Elvileg úgy szakítottak,hogy a csaj közölte vele,hogy jöjjön hozzám ha úgyis annyira szeret...és jött is. Megint kavartunk,de aztán meggondoltam magam és közöltem vele,hogy én feladom,mert nem kell nekem ilyen se veled se nélküled kapcsolat. Pár hónapra rá összejött a mostani barátnőjével,de mikor összejöttek az nap este is engem hívott. Én is összejöttem mással,akkor is felhívott és kifejezte a nem tetszését,aztán hagytuk egymást. 3 hónapig nem beszéltünk,néha felhívott,de általában a haverjaira fogta,hogy ők akartak hívni. Múlthéten megint felhívott és tegnap is beszéltünk... mondta,hogy nagyon rám van gerjedve meg hogy hozzá bármikor mehetek amikor csak akarok és imád,moziba is elhívott,de szerintem csak leakar velem feküdni. Elvileg nagyon szerelmes ebbe a lányba akivel együtt van én pedig egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Szerintetek foglalkozzak vele? Vagy hagyjam?


2014. szept. 14. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2014. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!