Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek azonos neművel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek azonos neművel van párkapcsolata, de nyilvánosan nem igazán akarja felvállalni a másságát, hogy éli a mindennapjait, ugyan úgy részt vesznek programokon, az érzéseit ilyenkor elrejti, hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
egyzserűen. mint a heterok.
2014. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%

Áruld már el mi ez a nagy kikiabálási kényszer a homóknál??

Min változtatna ha kinyilatkoznád hogy kancsó vagy? Hidd el senkit nem érdekel más szexuális irányultsága!

2014. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
jó,de azért ha úgy egymásra néznek,jól érzik magukat mint egy heteró pár, biztos lesz olyan, akinek feltűnik, még ha nem is feltűnősködnek és hát nem mindenki tudja ezt elfogadni...
2014. szept. 14. 21:10
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merem felvállalni. A barátommal egy suliba járunk, ott átnézek rajta, ez őt baromira zavarja. Nem akarom megbántani vele, de én még nem állok készen.

Amúgy pedig olyanok vagyunk, mint a normális párok. Videojátékozunk, nevetünk, főzünk,csak simán boldogok vagyunk. :D

2014. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
3%
Normális pár? Persze hogyne!:((( Mondjuk lehet úgy is értelmezni hogy te sem tartod normálisnak magatokat.T.utolsó.
2014. szept. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
miért, mi az ami nem normális ?
2014. szept. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Szia.Természetesen kell viselkedni.

Mi az hogy nem akarja felvállalni??Akkor bújj el!

Az a legnagyobb baj a melegekkel,hogy vagy bújdosnak,vagy folyamatosan sztárolják magukat.

Miért nem lehet egész egyszerűen természetesen viselkedni? És persze őszintén.........

2014. szept. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

"Hidd el senkit nem érdekel más szexuális irányultsága!"


Ja, amíg meg nem jelenik egy SP vagy Kulka, és mindenki elkezdi találgatni, hogy mi lehet. Utóbbiról már tudjuk, de amíg nem tudtuk, addig nála is ez ment. Szóval a fenti mondat nem igaz.

2014. szept. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Szia! :)

Én felvállaltam, hogy leszbikus vagyok, egy kisvárosban, ahol alig vállalták eddig. Nálam az a baj, hogy eleve nem egy szürke egér egyéniség vagyok, gazdag családból származom, az emberek nagy része, akik körül vesznek, imádják, hogy egy harsány, mindig jó kedvű, gondtalan ember vagyok, de mások még ezt is rossz szemmel nézik. Nem ért még incidens amiatt, hogy leszbikus vagyok, de én normálisan is viselkedem. Ebben a kisvárosban ismerkedni nem igazán lehet, ezért nagyrészt mindig másik városból jött a barátnőm. Most is egy budapesti barátnőm van, akivel ott szoktunk találkozni, ő itt még nem volt. Engem az zavar, hogy mi teljesen úgy viselkedünk, mint egy heteró pár, semmi feltűnő, kihívó nincs bennünk, nem is látszik rajtunk, hogy leszbikusok vagyunk elsőre, de mégis bámulnak az emberek. Szerintem ez gáz. A városomban történő tömeg eseményekre nem szoktam nővel menni, mert a legtöbb ilyen esemény tradicionális. És ez is nagyon zavar, hogy egy kultúrális, vagy nemzeti eseményen én még véletlenül sem jelenhetek meg a barátnőmmel, mert ugye a homoszexualitás és a magyar értékek nem kapcsolhatóak össze. Ez elég rossz érzés, mert én szeretem a mi kultúránkat, de így nem foglalkozhatom vele igazán.

2014. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ugyanúgy csinálok mindent mint mások. csak nem közeledek hozzá nyilvánosan úgy, mint páromhoz. csak mint barát
2014. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!