Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Eddig közösen is éltünk, ám most a munka miatt elég messzire,(300 km) kerültünk egymástól. Személy szerint nehezen viselem, és bár megértem, hogy elfoglalt, hiszen én is az vagyok, de egyre kevesebb figyelmet fordít rám. Ha hívom, kelletlenül szól a telefonba, szinte mindig leráz pár perc után. Ki is mondta, hogy nem biztos hogy együtt maradunk. Egészen pontosan azt mondta, hogy el tudja képzelni azt, hogy elhagyjuk egymást és azt is hogy együtt maradunk. 50-50%. Én, aki eddig úgy gondolta, hogy biztos együtt leszünk, ezek után szintén kételkedek. Valahogy hiányzik a megerősítés felőle.

Mit gondoltok, miért viselkedhet így, mi lehet az oka?

én már azt érzem, hogy nem is szeret igazán, csupán az alkalmat várja a szakításra.



2014. szept. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már csak megszokásból van veled,vagy a nagy táv miatt rájött hogy jobb lenne neki nélküled...ezt vele kell megbeszélni.
2014. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A távolság is lehet az oka.


De lehet, hogy rájött a távolság miatt, hogy nem biztos h veled akar élni.

2014. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem lett volna egyszerűbb, ha már szakít velem?
2014. szept. 14. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
biztos vacilál, de lehet h ha te mondanád neki h szakítsunk akkor örömmel venné, és jólvan kincsem
2014. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy igazad van.
2014. szept. 14. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:

talán.


De ha egy értelmes vagány nagylány vagy, akkor ezt mihamarabb megbeszéled vele, és nem vársz semmire, mert addig úgy sem fogsz nyugodtan aludni, míg nem fogod megtudni, hogy más pasikkal is ismerkedhetsz vagy még nem.

2014. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi a kapcsolatban. Próbáltam már beszélni vele erről, de felhízta magát és lerázott. azt mondja, hogy 50-50%.
2014. szept. 14. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
aha... háát én nem sok értelmét látom, szerintem csak az időt húzzátok
2014. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, félek, hogy igazad van.
2014. szept. 14. 18:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Reménykedek benne, hogy tévedsz, de nekem is ilyenek járnak a fejemben.
2014. szept. 14. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!