Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Párommal kb fél éve vagyunk együtt, 30 év körüliek vagyunk, én vagyok a nő. Úgy alakult, hogy a lakásból, ahol lakok, elköltözik a lakótársam, így gondoltunk rá a párommal, hogy ideköltözne. Ez a lakás minden szempontból szempontból jó lenne neki, közel lenne a munkahely, jó környék, árban is jó.

Beszélgettünk, erre azt mondta, persze jönne, de úgy csináljuk, hogy mindenkinek legyen külön szobája. Mondtam, hogy én nem egészen így képzeltem el, végre csinálhatnék egy hálószobát, lenne helye a dolgaimnak. Persze nem csak ezért, nyílván én úgy gondoltam, hogy úgy fogunk élni, mint egy párkapcsolatban, egy hálószobában alszunk, és lesz nappalink. Neki kell a különlét is, megértem, nekem is kell, két szoba plusz udvar épp elég hozzá. Azt mondja aludhatunk egymásnál. Mondtam oké, akkor nem jössz. Azt mondta még beszélünk róla, mert ő akar jönni.

Mit gondoltok erről?



2014. szept. 14. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Ha ő külön szobát szeretne akkor legyen úgy, nem erőszakolhatod rá hogy egy szobába legyetek ha ő nem akarja, az a kapcsolat végét jelentené mert ő nem így szeretné. Írod hogy neked is van igényed különlétre akkor engedj te, és költözzetek össze ilyen feltételekkel.
2014. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eloszor legyen mind a kettotoknek kulon szobaja es majd idovel ugyis kialakul, hogy melyik szobaban alszotok es melyiket fogjatok majd nappalinak hasznalni. Most egyenlore menj bele ebbe a kulonszoba dologba, aztan majd kiderul minden, hogy fog alakulni az egesz.Ossze kell szoknotok, ido kell meg kialakul minden.
2014. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már ketten is ezt írtátok ,elgondolkodok :)

Köszönöm, írhattok még!

2014. szept. 14. 18:52
 4/4 anonim válasza:
Én egy éve vagyok együtt a párommal, és mi is fél év után költöztünk össze, de nálunk egyértelmű volt, hogy egy hálószobában alszunk a párunk mellett. Szerintem a Ti esetetekbe a férfi részéről van egy kis félelem, mi sül ki ebből. De lakva ismerszik meg az ember.
2014. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!