Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar mindenki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki párkapcsolatot? Annyira fontos az?

Figyelt kérdés

Én mióta csalódtam az exemben nem akarok, sőt nem is kell többé. A vége úgyis szenvedés lesz az egyik vagy akár mindkét félnek.

Egyesek annyira görcsösen akarnak kapcsolatot és siránkoznak,hogy "jaj 16 évesen még szűz vagyok, nagyon ciki?"

Nem lehet nélküle boldog lenni? Az ember társas lény blabla, de léteznek barátok is.

Az egyedül fogsz meghalni szöveg sem igazán érint meg, mert a halálomig is tudok boldog lenni úgy,hogy nincs senkim.


2014. szept. 14. 17:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amilyen virágot szakítasz, olyat szagolsz :)

Ha most nincs is hajlandóság benned, hogy olyat válassz, akiben nem kell csalódnod, akkor minek a kérdés?

Jó ez neked így, légy boldog akkor.

2014. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Anélkül is lehet boldog az ember, de van akinek már csak arra van szüksége h boldog legyen.


Mindenkinek mások az igényei az élethez.

2014. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretek valakibe,miert nem lehetnenk egyutt? Tudod az ember tarsas leny..
2014. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó ha van, de jobb ha nincs...
2014. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mert vágyom arra, hogx a fiú akit szeretek a barátnőjének szólítson, sokszor elmondja, hogy mennyire szeret. Hogy együtt élhessük meg testi vágyainkat, hogy ő vehesse el a szüzességemet. Mindenben társak legyünk. Ezért szeretnék párkapcsolatot.

15/L

2014. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
15 évesen én is ebben hittem, de ez nem tündérmese :)
2014. szept. 14. 18:19
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

En pl. nem akarok, csak a szex hianyzik nagyon, de a szerelem nem.

20L

2014. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hidd el van ilyen, csak te nem élted át kérdező. Tudod milyen az igaz szerelem?? Látnád a nagyszüleim életét, hogy milyen boldogok. :)

15/L

2014. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de átéltem, annyi idősen kezdtem,mint te, tartott 5 évig és kidobtak. :)

nehogy veled is ez történjen

a nagyszüleid életét meg nem ismered teljesen, ne legyél naív.

2014. szept. 14. 18:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért dobtak ki?
2014. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!