Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "kell" szakítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kell" szakítani, hogy egyikonk se sérüljön nagyon?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves kapcsolatom, ami már bő egy éve ellaposodott,volt közte szünet szakítás megcsalas de újra kezdtük. Viszont a helyzet nem javult. Ma beigazolódott a sejtésem,miszerint csal a párom ahogy azt tavaly is tette. Eddig is erlelodott bennem a szakítás gondolata ,viszont már biztos vagyok benne hogy ezt kell tennem . Sajnálom öt ezek után is, érdekel a sorsa de ez így nem élet. Nekem kell elkoltoznom tőle.. hogy adjam ezt elő neki?
2014. szept. 14. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
megcsalt és még azon izélsz hogy ne sérüljön? kit érdekel? mondd neki hogy ennyi volt aztcső... ha már ilyen gerinctelen
2014. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyenesen és őszintén. Ha jelenetre számítasz, akkor leírod levélben, és összeszeded a ruháidat, és lelépsz. Semmit nem viszel el, hanem csak a személyes holmijaidat.
2014. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy. Volt, hogy én szakítottam, mégis nekem is ugyanúgy fájt, mint a másik félnek. Ez sosem egyszerű.
2014. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Froncsi ***** válasza:

Amúgy elsőnek igaza van.

Ha csal téged, akkor már nehogy ezen gondolkozz, hogy ne sérüljön. Nem akarom, hogy te sérülj, de ezt nem tudom máshogy mondani. Aki megcsalja a párját, az véleményem szerint nem is szereti

2014. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki mindig sérül....
2014. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 liza6789 ***** válasza:
hát az én pasimnak nem sikerült ugy szakítania...a paraszt xd
2014. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol nem tojnám én le, hogy sérül-e... Ebben a szakításban nem ő fog, mert ottvan neki a másik lyuk és éli tovább világát. Te viszont már most sérültél, csak ezt a másikra próbálod kivetíteni. Neked kell elköltöznöd, téged érdekel mi van vele, te sajnálod a kapcsolatot, stb. Hidd el, itt nem a párodat kell sajnálni... Bár téged sem tudlak, ha vagy olyan balek, hogy visszafogadtál egy ilyen embert, megérdemled.
2014. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,ebbe igazatok van, nem kellene sajnálni. De tudom hogy nélkülem aztán sehova sem jutna az életbe. Az anyjaeknal oregedne meg vagy lecsuszna a lejtőn.. Még ha nem is szerelemmel , de kotodesbol megszokásból csak szeretjük egymást
2014. szept. 15. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!