Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom, hogy nem jön vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem jön vissza, de én mégis várni akarok rá, akkor van megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudok ellent mondani magamnak, próbálkoztam, nem megy. Elment és már nem kellek neki, mégis hiszem,hogy egy nap visszatalál hozzám. Hülye vagyok, tudom, mégis úgy érzem,hogy várnom kell.

A remény még mindig bennem él, és ez fáj a legjobban.


2014. szept. 14. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
én már 3 éve várom , hogy visszataláljon hozzám , és sehol semmi...
2014. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor annyit én is kibírok :)
2014. szept. 14. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Pancserek.
2014. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nevezz,aminek akarsz :)
2014. szept. 14. 19:04
 5/10 Froncsi ***** válasza:
Ez a kérdés teljesen felesleges. Rajtad nem lehet segíteni, nem értem miért tetted fel. Nincs megoldás. Vagy te magad továbblépsz, vagy felőrlődsz benne. Helyetted nem tud senki ezzel kapcsolatban döntést hozni
2014. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok! Ráadásul szerelmes vagyok a fiúba még mindig és nem tudok mással lenni csak reménykedek hogy hátha újrakezdhetjük majd... a napokban kezdtünk el újra beszélgetni 2 hónap után ... majd kiderül.

Kérdező neked pedig kitartást!:)

2014. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért ment el? Honnan veszed hogy nincs esélyed?
2014. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szeret már
2014. szept. 14. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van.. bennem még mindig él a remény vele kapcsolatban, ez megnyugtat... és ezzel azt hiszem senkinek sem ártok.. bizakodok abban, hogy egyszer újrakezdhetjük, mert gyakorlatilag nem volt túl sok oka annak, hogy véget ért... ehhez az kéne, hogy ugyanúgy szeressen, mint én, és akkor nem akar majd elengedni
2014. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes várni ha elhagyott. Biztos meg volt az oka hogy miért ment el. Ha most elhagyott, akkor bármikor elhagyhat késöbb is. Én nem bíznék már benne. De te tudod. Ha a lelkednek könnyebb akkor várj rá. Majd idővel megenyhül a fájdalmad és tovább fogsz lépni ezen a helyzeten.Ha könnyebb akkor próbálj beszélni vele, és tud meg miért ment el , talán akkor jobban megérted majd.
2014. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!