Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év nagy korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év nagy korkülönbség? Mennyire fog kiütközni?

Figyelt kérdés

ismerkedek egy sráccal, aki 6 évvel idősebb nálam. igazából nem hangzik soknak, mert én 19 vagyok ő meg 25, viszont elég "messze" vagyunk egymástól. nekem még van egy évem a gimiben, ő meg már dolgozik. ő már túl van mindazon, ami nekem még csak most jön. ez baj lehet, ha összejövünk? az első barátommal kicsit baj volt, bár vele csak 3 év volt a korkülönbség, de ő már egyetemre járt + dolgozott, én meg még suliba jártam/járok, és mintha kicsit lenézett volna, meg ugye több mindent tudott mint én és hülyének éreztem magam mellette, bár arról ő is tehetett. meg ugye a szabadidő, aki dolgozik, annak kevesebb van, mint aki csak elmegy reggel suliba és kora délután hazamegy tanulni pár órát.


mit gondoltok?


2014. szept. 14. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

így már nem az.


Ha 14-20 lenne na az már nagy lenne.

2014. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legjobb lány és fiú barátom , 14 éves volt a lány a fiú 19 ( majdnem 20 már) mikor összejöttek , azóta is együtt vannak , ez a 7. év :) se szakítás, se megcsalás
2014. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hm necces. Részedről lehet majd problémásabb, mert ő már elviekben kiélte magát és sok minden túl van, te meg még nem.Azt kellene átgondolni, hogy ha ez a kapcsolat hosszútávra terveződik, akkor a későbbiekben mennyire fogod őt hanyagolni, mert mondjuk elmész főiskolára/egyetemre, ahol egy új világ fog kibontakozni előtted. Ha nincsenek ilyen irányú terveid és mondjuk munkába állsz, akkor még esélyes, de mondom ezt pörgesd le magadban, mert lehet pont a te jövőd miatt lesz egy fájdalmas szakításotok. Én és a barátom között ugyan 7 év van. De én 23 voltam akkor ő meg 30 amikor megismerkedtünk. Én is sok mindenen túl voltam ő is, így néha ugyan kiütközött, de apró dolgokban csak. 5 éve vagyunk együtt, úgy néz ki jól bírjuk :)
2014. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 5-6 év a legoptimálisabb korkülönbség (a férfi javára persze). Szerintem tényleg igaz az, hogy a férfiak később érnek. Kb. pont ennyivel.

Persze ha te 14 lennél, a srác meg 19, az más. De így szerintem teljesen oké.

2014. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!