Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel magam egy kapcsolatért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel magam egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Nem nagyon mennék bele a részletekbe. Van egy párom, lassan már oda kerülünk hogy házvásárlás stb. de kiderült hogy egyáltalán nem azonos a jövőképünk. Ő itt lakna én ott, ő így akarja, én úgy. Szeretem, eddig úgy éreztem hogy ő az igazi, de ha bele is egyeznék az ő dolgaiba és úgy alakulna a jövőnk ahogy ő akarja, megfordul a fejemben: Ő vajon megtette volna ugyan ezt értem? és valami azt súgja a válasz nem. Ti feladnátok magatokat, az elveiteket, a kiszemelt munkátokat, gyakorlatilag a jövőtöket azért akit szerettek és remélhetőleg (mert sose lehet tudni) szeretni is fogtok sokáig?

2014. szept. 14. 19:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem hallgass a szivedre! Ulj le a pároddal es kulturalt emberek modjara beszeljetek meg csak talaltok valami megoldast. Vagy szerintem lassitani kene kicsit talan hanyagolni egymast es ha tenyleg o az igazi az ugyis ki fog derulni.
2014. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
biztos nem adnám fel , és ne is adjad fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hidd el nem éri meg , jönni fog majd még az élet során neked bnő, de a jövődet ne add fel!!! Mikor még középsulis voltam , jó suliba jártam minden tökéletesen alakult volna, a lány elment a suliból akivel összejöttem, szerelmes voltam... utána mentem a szar suliba, az egész jövőmet tönkretette , amint kezdtem a másik suliba aznap szakított velem.. amikor tudta csak miatta mentem át oda.....abból a suliból nem tudtam átiratkozni sehova.. semmi se sikerült , tanulmányaim egyre rosszabbak lettek...és az egész jövőmnek amit elképzeltem annyi lett, mert abba a suliba se vettek vissza.........Érd el a céljaidat, alapítsad meg a jövődet/életedet ahogy szeretnéd , ez legyen a cél
2014. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot kell keresni. Ő erre nem hajlandó? Esetleg elmesélnéd részletesebben a dolgot (akár privátban)?
2014. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kompromisszum! mindkettőtök érvel és ebben az egyikőtök véleménye fog érvényesülni, abban meg a másiké.. ennyi az egész szerintem:)
2014. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, elnézés de elfelejtettem kiírni: 21/L

A kompromisszumot már próbáltuk, egy ideig úgy is volt hogy egy köztes helyre költözünk ugyan olyan távol mind két várostól ahol ő dolgozik meg ahol én most még tanulok meg dolgozni fogok, de egy ideje meggondolta magát, köti az ebet a karóhoz, hogy de nem, neki a saját városába kell maradnia mert a munka, de azelőtt meg azt mondta h autóval simán eltud menni..

2014. szept. 14. 19:41
 6/13 anonim ***** válasza:

"ahol én most még tanulok meg dolgozni fogok"

Neked van már egy fix helyed? Vagy csak ott szeretnél dolgozni? Ő mennyire nehezen talál munkát a végzettségével?

2014. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En senki miatt sem adnek fel semmit, az tuti fix. Igaz hogy en ontorvenyu, onzo es makacs vagyok, de akinek nem sajat maga a legfontosabb az hulye. Orokke ki fogjak hasznalni es aldozat marad egesz eletere.
2014. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok hazudni, 70% hogy lesz munkahelyem. Az ő családja a mezőgazdasággal foglalkozik, szóval rá is ez a sors vár, és a föld miatt kellene ott maradnia.
2014. szept. 14. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
De te máshol is találnál munkát, nem? Őt meg köti a már meglévő.
2014. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az közel se biztos, de igen, az ő munkája csak fixebb, csak akkor nem értem hogy miért mondta azelőtt hogy megtudnánk oldani. Akkor is ugyan ez volt a helyzet, mint most, szóval ezt azért nem veszem figyelembe..
2014. szept. 14. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!