Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindenki azt kapja, amit megérdemel. " Igaz lenne? Vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig igaz ez.
2014. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Senki sem érdemel verést, megalázást, erőszakot.
2014. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2014. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Parkapcsolati szinten igaz. Kapitalizmus van ott is. Annyi a fizud, amennyit ki tudsz alkudni. Olyan a parod, amilyet meg tudsz szerezni, illetve aztan tartani. Ha nem valtasz jobbra, pedig lehetoseged lenne ra, akkor hulye vagy. Ennyi, de megis mit gondoltal? Ki van osztva mindenkinek a parja csak ugy, mint a paradicsomkonzerv-jegyek Kubaban??
2014. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Igaz,mert mindenki a halált érdemli,és azt is kapja! :)
2014. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmire,csak kíváncsi vagyok, ki mit gondol róla...
2014. szept. 14. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,mert a jó emberek gyakran megszívják,a rosszaknak meg sokszor ölükbe hull minden.Mondjuk adott egy szép és hűséges nő,akit átvernek és megaláznak,vagy egy ragaszkodó pasi,akit megcsalnak.Ők nem feltétlenül ezt érdemlik,de mégis ezt kapják.
2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés:

Szerintem az élet minden területére vonatkozik - kivéve a párválasztást Na ott aztán nem igaz minden esetben.

2014. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!