Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szociopata?

Figyelt kérdés
Egyre jobban az az érzésem hogy igy van...Másokkal iszonyú kedves,figyelmes,nevet,mosolyog.De mégis képtelen különböző érzelmek kimutatására,érzésére amikor pl külön vagyunk.Nagyon felszines.1-2 dolog esetleg érdekli velem kapcsolatban de utána rögtön elkezd magáról beszélni.Nem érdekli semmi más ami velem kapcsolatos csak az amit ő kérdez.Élvezi ha fájdalmat okozhat,ha érzelmileg bánthat.Faj gyűlölő,ateista.Utálja a kollégáit, a munkáját.Ha nem az van amit ő mondd akkor rögtön mérges lesz és engem hoz ki hibásnak mindig mindenből és sokszor zsarol lelkileg.Amit megígér általában nem tartja be...Van hogy kedves figyelmes velem és akkor nagyon imádom de ez sose tart túl sokáig...
2014. szept. 14. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy még vele, ha neked nem jó?
2014. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
jó fej lehet.
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
"Faj gyűlölő,ateista." te amúgy mennyi idős vagy 12
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
hát ha fajgyűlölő barátod van mit csodálkozol rajta?legidiótábbak a világon :)
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz lenne ezt megállapítani.
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Talán Látens szociopata.
2014. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Annak tűnik de lehet simán csak s_ggfej.
2014. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez annyira,de szerintem van rá esély.Egyéként az exem ilyen volt éppen,meg is szabadultam tőle.Neked sem javaslok mást,mint hogy menekülj.
2014. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Jól gondolod a párod szociopata,nem vagyok pszichológus,de amiket leirtál erre utal!Ha nem êrdekel semmi csak amiröl ő beszél,amit Te mondasz nem érdekli!Csak az a kérdésem meddig fogsz mellette maradni?Boldog vagy mellette?Mazochista vagy?

Nem rosszindulatból kérdezem!üdv;Alex

2014. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
úgy érzem nélküle üres lennék.nem tudom mi tart mellette de nem tudom elhagyni
2014. szept. 14. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!