Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatna valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatna valamit, ha a barátnőtöknek kicsik lennének a mellei?

Figyelt kérdés

Nagyon kibuktam.

Nem tudom mi történt, de az utóbbi időben láthatóan összementek a melleim. Nem fogytam, nem csináltam semmi olyat, nem szedtem semmit, de már megis jegyezték, hogy sokkal kisebb mint volt.

A barátomat még nem kérdeztem meg erről, de nekem az önbizalmam a sárgaföld alá ment.

Ő nagyon szerette, hogy pont jó volt, most meg kb. nincsenek is. És hiába mondják, hogy akit szeretünk úgy szeretünk, ahogy van, azért a külső mégiscsak fontos...

Bocsánat, ha buta kérdés, de nagyon kivagyok borulva, félek, hogy így nem fogok tetszeni a barátomnak...mert ne kis változásra gondoljatok. lesz hormonvizsgálatom, de addigis nem tudok mit csinálni.


2014. szept. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem igazán,mert nincs is
2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom milyen személyiseg a barátod! Ezt neked kéne tudni
2014. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sosem mellméret alapján választottam bnőt, szóval nem igen érdekelne.
2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam nem , ugyan úgy szeretném, nem változtatna smemit
2014. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! Igen tudom, hogy én ismerem a személyiségét, és Ő mondta is, hogy nem szereti a nagy melleket, ugyanakkor régen, amikor látta, hogy nőttek nekem, vagy mielőtt megjött és nagyobbak voltak, látható volt az arácn az öröm.

Meg ha szert gondolom nem dobna ilyenért, csak kicsit rosszat tett az önbizalmamnak.:)

Köszönöm a válaszaitokat. :)

2014. szept. 14. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek most is kicsi szóval tökmindegy
2014. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, változtatna -- jobban tetszene :) Nekem mindigis a 75/B tetszett a legjobban.


p.

2014. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én a nagy mellekért egyenesen rajongok, szóval engem nagyon zavarna, de a barátod, ha eredetileg se voltak igazán nagy melleid, akkor valószínűleg nem így van vele.
2014. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!