Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy mutatatjátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy mutatatjátok ki, hogy szeretitek a baratotokat?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyok együtt, első kapcsolatunk.


Mindig éreztetem, hogy imádom, szeretem, ő kezdetben nem annyira, de próbáltam beszélni erről 2 hete vele, és azt mondta, hogy ő is engem, de ő ilyen típus, hogy nem mutatja ki.


Sokan átlagosnak mondják, haverjaim mondják, hogy nekem szebb barátnőm is lehetne, de én élnék-halnék érte mert egyszerűen imádom, hogy okos, és nekem a leggyönyörűbb ő. Mindig próbálom új helyre vinni Pesten, néha meglepem rejtett üzivel/kinyomtatott közös képpel(betett 2-őt a pénztárcájába.)

Meg ha kicsit hanyagolom egyből megérzi, és kérdezi miért vagyok szomorú/ van-e valami baj.

Egyébként évfolyamtársak vagyunk, én is jól tanulok, kedves vagyok mindenkivel, és elvileg jól nézek ki.


Szóval kérdezlek titeket, nektek mennyit jár az eszetek a barátotokon? Hogyan éreztetitek vele, hogy szeretitek? (Néha már ő is mondja, hogy "Szeretlek" )

16 évesek vagyunk


2014. szept. 15. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Egészen a 6. hónapig egyszerűen nem tudtam kimondani, hogy szeretlek, pedig így volt.Más módon se tudtam igazán kimutatni, hogy hogy érzek iránta. Nem is értem hogy miért nem ment, azóta viszont kicsit talán túlságosan is kimutatom, és sokszor mondom, hogy szeretlek. Rengeteget jár rajta az eszem, ha épp nem vagyok vele, bár szinte minden nap találkozunk. 17/L
2014. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egész nap a barátomra gondolok. Mindig mondom neki, hogy szeretem. Szoktam neki apró ajándékokat adni. Próbálok a kedvében járni.
2014. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is évfolyamtársak vagyunk barátommal. Szeretetet nem nagyon fejezek ki, inkább csak hülyülök vele és húzom az agyát. Ha igazán meg akarom lepni, akkor vacsora kettesben és közös filmezés az ágyban összebújva.
2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egész nap a barátomon jár az eszem.

Próbálok a kedvében járni, kedveskedni neki, sokszor mondom neki, hogy szeretem. 16/L

2014. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pain for Pleasure ***** válasza:

Sokat ölelgetem, puszilgatom, segítek neki, amiben tudok, a hétvégén pl. sütit készítettem neki.

Adj a barátnődnek egy kis időt, van aki tényleg nehezebben mutatja ki az érzéseit, főleg, hogy első kapcsolatról van szó, még új neki ez a szituáció, majd belejön, türelem. :)

2014. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal az 1. hónapig ki sem mondtuk egymásnak, h "Szeretlek" de mindketten egyszerűen tudtuk, h így érez a másik,mert mi tettekben bizonyítottuk egymásnak. Mikor 1 hónaposak lettünk, akkor mondta először a szemembe, h szeretlek! :) Elmondhatatlanul jó érzés volt hallani is! :)

Kérdező, a barátnőd valószínűleg tényleg ilyen fajta. Nekem az elején mikor a jelenlegi barátommal összejöttem, nagyon furának éreztem a kapcsolatunkat. Hozzá voltam szokva, h az exemnél pl már az 1. héten úgy voltunk mintha évek óta együtt lennénk. Dobáltuk egymásnak az így szeretlek - úgy szeretlek mondatokat és az ostoba "örökkön-örökké" szöveget. Vissza gondolva még nevetek is magamon, h azt a kapcsolatot gondoltam komolynak, csak mert a "forever together" mindig mondogatva volt és egész nap beszéltünk egymással. A barátommal csak esténként beszélünk neten, ami tényleg éppen elég is! :)

2014. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy van időm és bőven ráérek.
2022. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!