Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó érzés annak akibe megszállo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés annak akibe megszállottan szerelmes valaki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a tudat ad bátorságot, hogy kellesz valakinek. Annak idején én így éltem meg. L
2014. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is megszállottan szerelmes belé akkor biztos jó, de ellenkező esetben elég kellemetlen tud lenni. Velem már volt olyan hogy egy srác teljesen odáig volt értem és kb. egy évig nem bírtam levakarni magamról.
2014. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül, attól függ, hogy hogy fejezi ki... a megszállott szerelemtől megőrülhet az ember
2014. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Szárnyakat tud adni az, de ha a másik fél nem szereti... Akkor senkinek sem jó, nekem mikor ilyen volt szó szerint megnehezitette az életem.

L

2014. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint nem.

Persze,ha kölcsönös akkor csudajó,de ha nem...akkor annak,aki szerelmes,rövid időn belül a lelke,netán a mentális egészsége is megsínyli a dolgot.Aki pedig a címzettje a dolognak,azt dühítheti a tény,főleg,ha a feladó még teper is.

2014. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább idegesítő számára.

Én is már-már megszállottan szerelmes vagyok valakibe, de igyekszem túllenni rajta... letiltottam facebookon, kerülöm az alkalmakat, hogy találkozzak vele stb., de valójában még mindig szeretem. Egyetlen "húzásom" az volt, mikor szerelmes üzenetet küldtem neki, annak ellenére, hogy tudtam, nem fogja jól fogadni. Elég gáz dolgokat írtam benne...

2014. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem hízelgő, amíg nem tesz tolakodóbbat annál, hogy megbámul.
2014. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!