Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy pasinak az idősebb nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem kell rosszra gondoloni, 22éves vagyok és a velem..vagy tőlem idősebb nők tetszenek körübelül 30éves korig bezárólag.Szerintetek mennyi az esélyem, hogy találjak ilyen nőt aki elfogadja vagy esetleg komoly kapcsolat kialakuljon egyszer?? :/
2014. szept. 15. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy 40 felett is ezek fognak bejönni. Nem az idősebbek hanem max 30-ig :-)
2014. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm..miből gondolod?
2014. szept. 15. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Hajrá:) Jó látni hogy nem minden pasi akar mindenáron fiatalabb csajt.


Amúgy pl a férjem pont ennyi idős volt, 22 éves amikor összeházasodtunk:D (én akkor 25 voltam). Bár nyilván nem erre gondoltál. Csak azért írtam le, hogy lehet komoly kapcsolatod idősebb nővel is simán.

2014. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban.
2014. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hàààtt...de valahogy igen..közelítesz.Nem muszáj azonnal meghàzasodni, de egy normális kapcsolat lenne az alap/cél. Fiatalabbakkal nem jövök ki.Valahogy a gondolkodás mentünk nem egyezik az enyémmel..meg ugy alapjába véve abszolút nem az esetem. Tőlem lehet 25/30/33 éves is...ha megvan köztünk a harmónia. stb.. :)

De legalább nem nem csak terv..hanem ezekszerint megvalósítható is. Köszönöm a válaszokat.

Mr.King. ..nektek viszont Sok Boldogságot! :)

2014. szept. 15. 19:27
 6/6 anonim válasza:

Van esély rá! Biztosan Te érettebb vagy a korosztályodnál. Ha komoly vagy és elkötelezett, miért lenne baj, hogy az idősebb nők érdekelnek? A társadalmi sztereotípiák olyan butaságok.

Viszont azt írod, hogy "csak legyen meg a harmónia", lehet akár 25 éves is, pedig az nem olyan nagy korkülönbség, szinte ugyanaz. Egy 22 éves lánnyal miért nincs meg a harmónia? Mi a baj velük? Tényleg érdekelne.

2014. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!