Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lelki terror? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Sajnos rettenetesen féltékeny. Ha rám néznek vagy ránézek valakire rögtön eldurran, hogy hogy nem bírom ki pasik nélkül, hogy nekem csak a pasizáson jár az eszem. El kell mondanom kikkel beszéltem nap közben, kikkel álltam meg pár szóra, és a munkahelyemen is hív. Vagy ha valami ismerősömmel váltok e-mailt, meg kell mutatnom. Nem vehetek fel kivágott felsőt, nem öltözhetek ki ha nincs velem, mert akkor biztos pasizni megyek. Ha nem veszem fel a telefont mikor hív (akár munkahelyen), kérdőre von mit csináltam, miért nem tudtam felvenni. Nem mehetek olyan helyre ahol pasik is vannak és nem tetszik neki, hogy férfiak között dolgozom. Nem enged a barátnőimmel szórakozni, vagy ha igen akkor fél órás faggatózás és esküdözés vár rám. Megfenyegetett már, hogy kiír rólam dolgokat a facebookra és, hogy tönkreteszi az életem. Többször mondta öngyilkos lesz ha elhagyom. Próbáltam elhagyni, de mindig azt kaptam, hogy megváltozik és belátja, hogy hibázott. A normális együtt töltött napok tényleg csodásak vele, ezért nagyon nehéz elhagynom őt. Mit tehetek? Van esély arra, hogy valaha is megváltozik?

Köszönöm!


2014. szept. 15. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nincs esély rá , ez belé ivódott.


Hagyd ott a fenébe, jobbat érdemelsz egy ilyen embernél.

2014. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem túlzol, és tényleg ilyen, akkor pszichomókus kell neki. Vagy pszichiáter.
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire "beteges" nem fog változni, mérlegeld jó e ez így vagy hagyd el.
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Cyrus Ravenwolf válasza:
Hagyd el a fenébe. Ez már betegség. Minden embernek kell a szabadság, soha ne hagyd magad irányítani.
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen ember oroke ilyen marad! Ha nem akarsz a bolondok hazaba kerulni akkor hagyd el ot! Bar a vegere megertettem hogy miert nem hagyod de akkor is megkellene hogy tedd mert ez a te reszedrol nem kapcsolat hanem te mindtad lelki terror! Raadasul elmondom hogy a baratod egy bunko paraszt!
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
El sem olvastam az egészet, csak 3 mondatot, de annyit kérdeznék, h te mit keresel még mellette? H tudsz ilyen mellett élni? Jaj, és hagyjuk a szöveget, h "De szeretem őt", mert akkor nem jöttél volna ide... :) Az ilyen sosem fog megváltozni, sőt egyre rosszabb lesz. Ne csodálkozz aztán ha már fizikailag is bántalmazni fog... inkább menekülj. Ha ilyen pasim lenne, akkor inkább lennék egyedül mint egy ilyen lelkileg beteg emberrel.
2014. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem túlzom és így sem írtam le a durvább dolgokat...
2014. szept. 15. 15:41
 9/21 anonim ***** válasza:
mondtad*
2014. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hagyd el ot! Es ez neked nem kell fajon akarmennyire is szereted vagy szereted mert o nem becsult meg teged!
2014. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!