Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket honap utan erdemes komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket honap utan erdemes komolyabban elbeszelgetni?

Figyelt kérdés

Szoval igen, ket honapja vagyok egyutt egy ferfival. Az elso hetekben buztositott rola, hogy szeret oszt jonapot. Csak olyan tavolsagtartonak, "hidegnek" tunik. Pl ha az utcan vagyunk nem fogja meg a kezem, amikor elmentem meglatogatni a munkahelyen, epp ott volt a testverenek a felesege, meg a kisbabajuk, meg ket ket idosebb ember, es oda nem hivott volna, hogy bemutasson.


De ha magunk vagyunk, lesi minden kivansagom, az agyban olyan szintu figyelmet kapok, mint az eddigi partnereimtol soha. Szoval nem ertem... Nem tudok kiigazodni rajta.


Ilyen fiatal kapcsolatnal erdemes ezeket a dolgokat felhozni, nem kelt tul rinyalos hatast?


2014. szept. 15. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer csak úgy felhoznám neki, hogy mi lenne, ha bemutatnátok egymást otthon. Fél évig kb várnék. De utána nem. Engem volt, aki kb 10-12 hónap után se igazán akart felvállalni, részben azért megtette. Ezek után kicsit türelmetlenebb vagyok. :D
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy most tisztázod vele,mit szeretnél tőle,vagy nincs értelme.Elvégre egy kapcsolat az őszinteségen alapul.Elmondhatod neki,neked mik az elképzeléseid erről a kapcsolatról,úgy,hogy ne hasson hisztinek.Csak normálisan és higgadtan kell tálalni.Ha szeret,akkor érdekelni fogja a véleményed.
2014. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretőnek tart, de párként nem vállal fel, ami marha megalázó...


Csak mert fiatal egy kapcsolat, még lehet beszélgetni komolyabban. Ha nem, akkor nem megfelelő a partner.

2014. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!