Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha annyi minden után képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyi minden után képes volt csak így eldobni, akkor nem vagyok valami értékes ember, ugye?

Figyelt kérdés

Sok évig együtt voltunk(15 éves kortól-21-ig), megtettem érte mindent, segítettem neki, olyan helyzetekben maradtam mellette amikor más senki.

De felnőtt és eldobott magától,kiszeretett belőlem.. már nem férek bele az új életébe, ahogy ő fogalmazott:"döntöttem,felnőttem és már nem akarlak".

Mindent megígért és én is neki...Ebből csak az én ígéreteim maradtak, 3 hónap eltelt és azóta olyan vagyok számára,mint egy teljesen idegen ember, aki éli az életét és a múlt nem jelent neki semmit.

Ennyire felejthető vagyok? Ennyire egy senki, akit csak így el lehetett dobni?


2014. szept. 15. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az tud ilyen hamar felejteni, akiben már tényleg hosszabb ideje érlelődött a szakítás gondolata. És vele így volt. Szerintem már sok ideje gondolkodott a különváláson csak nem tudta, h elmondani neked és miuátn ezt meglépte, neki olyan lett mintha egy súlyt vettek volna le a válláról!
2014. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy tudna ő is sírni, csak nem gondol a múltra.
2014. szept. 15. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert még a gerinctelen emberben is előjönnek az akkori szép emlékek, de tudja, h már nem tudna veled lenni. Ezt inkább fogadd el!
2014. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem megy.
2014. szept. 15. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod! - talán még örülnöd is a helyzetnek.

Ha együtt maradtok, újabb 6 éven belül 1-2 gyerek és akkor hagy el, az még rosszabb lenne.

.

Ha mindenki betartaná igéretét, nem lenne válóperes ügyvédre szükség. (Ám lehet, hogy válás helyett több lenne a házastársi gyilkosság...)

.

Lép a lehető legrövidebb időn belül túl rajta. Belül fájhat, de ő ne vegye észre rajtad. Ha beszéltek, mondhatod azt is, milyen jó, hogy ez történt, új lehetőségek nyíltak meg előtted.

.

Tudod, a sz@ron vigyorogva kell ülni, akkor nem sajnálnak, hanem irigyelni fognak!

2014. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!