Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Tonkretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Tonkretettek lelkileg. (hosszu sztori bocs)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval kezdjük az elején... Még 1 éve megismertem egy látszólag kedves édes fiút. Össze barátkoztunk tetszett a stílusa hogy nem olyan nyálas hanem szívózós .. Aztán én beleszerettem.. Aztán egy este elmondta hogy szeret.. Nem jelentettük ki,hogy járunk csak minden olyan volt. Becézgetett stb.stb.. Mindent elmondtam neki az életemről sok olyan dolgot is amit senki sem tud..mindent..Aztán Augusztus vége felé egy reggel jött a hideg zuhany.. Bejelentette hogy hülyített végig stb stb.. Aztán meg beszeltunk egy napig es vegig bantott lealazott es kiderult hogy baratnoje van mar 6eve.. Utana en elkezdtem magamat vagdosni és jelenleg is keményen drogozok.. Tudom hogy ez csak atmeneti megoldas de mar nincs kire tamaszkodnom (apam nincs anyam ruhell engem )Szoval hogy tudnank ujra boldog lenni vagy legalabb normalisan elni ? Ez mar elviselhetetlen mindennap banom hogy felkelek. Na kb. Ennyi.. Ha az adott fiu magara ismert uzenem neki h nezzen magaba es ne jatszon masok erzeweivel mert nagyon nem fair... 19 L
2014. szept. 16. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

1. drogot le! azonnal! ezektol a hulye szerek ha kiurulnek a szervezetedbol meg rosszabbul vagy mint egyebkent!

2. valakid kell hogy legyen akinek fontos vagy! (nagyi, barat, baratno, csoporttars, barki)

ilyenkor o tud a legjobban segiteni

3. ha vegkepp senkid nincs akkor pszichologus, rosszabbul hangzik, de egy szakemberrel sokkal jobban lehet beszelgetni

2014. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En igazan nem akarok szakemberhez menni meg annyira keretem sincs ra elmegy a drogokra amikrol szinten nehez leszokni..:/
2014. szept. 16. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
:OOOO barátkozz, szerezz barátnöket. vedd fel a kapcsolatot unokatesókkal esetleg nagyszülökkel. de ez nagyon ocsmány h így kihasznált :( én személy szerint megvetem az ilyen fiúkat... egyenlöek a szánalommal. de nem megoldás a drog és a vagdosás!!!! tudod... akkor vagy igazán erös ember ha az ilyen dolgok nem tudnak befolyásolni és úgy kelsz fel reggelente h "én már pedig azért is boldogan kelek fel és örömmel nézek szembe a napi teendökkel" :))) szoval csak ügyesen. lehet nem ártana egy hobbit is találnod. mondjuk rajzolj, biciklizz.. hasonlok..
2014. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat es tanacsokat
2014. szept. 16. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúknak, mint aki ezt tette veled, kívánom, hogy csalja meg a barátnője, esetleg csak ő is hülyítse a pasit...
2014. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo szituaciom, mindig kicsit mas, de mindig jol megjartam. De en nem kezdtem el drogozni es vagdosni magam, hanem megerosodtem. Talan jobb is, hogy az eletben joparszor becsaptak, igy mostmar nem vagyok annyira nyitott es nem bizok meg rogton mindenkiben, aki kedves hozzam. Menj el pszichiatriara, ha ra vagy szokva a drogra akkor mashol nem tudnak segiteni, igy betegen senkibe ne akarjal kapaszkodni. Kulonben is szerintem az nem jo megoldas hogy masoktol varod a segitseget. Neked annyi dolgod van hogy ahova tartozol oda bemesz a pszichiatriara es elmondod, hogy drogozol es segitseget kersz, vagy a drogambulanciara.. Te valasztottad ezt az utat, van aki azt valasztja egy csalodas utan, hogy elkezd tanulni, sportolni, jobban ad magara es megfogadja, hogy tobbet nem lesz annyira nyitott hogy rogton megbizzon barkiben is. Hidd el megfogsz tudni valtozni, csak menj el pszichiatria, vagy drogambulancia.. szokjal de a drogokrol es kezdjel uj eletet. Tuzzel ki valami celt, hogy elvegzek egy iskolat, elmegyek dolgozni, eljarok sportolni, leteszem az angol nyelvvizsgat, es majd ahogy erosodsz ugy lesznek normalis kapcsolataid. Most azt varod hogy egy fiu felajanlja hogy megert es tamogat es segit.. jo lenne, de van masik lehetoseged is a gyogyulasra es akkor nem erhet csalodas sem, mert nem kell annyira ratamaszkodnod senkire.
2014. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ilyen tetű miatt nem éri meg tönkre tenned magad.

Be kell fejezned az önpusztítást, mert semmi értelme.


A drogokat le kell tenned, mert csak pusztítana. Amúgy az se mindegy, hogy mit használsz, van, ami kicsivel kevésbé ártalmas, s van, ami hamar végez veled.

2014. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolkozz! (És gondolkodni csak és kizárólag tiszta, és "drogmentes" fejjel lehet...szokj le azonnal, mert ha tovább fajul a dolog te is egyike leszel azoknak akik az Investigation Discovery az "Eltűnt" sorozatban szerepel, mint a "halott nő az 5. emeleten"...)

Hidd el, mindenkit vár a nagy világban, a még nagyobb "Ő". Csupán keresés, kitartás, türelem és némi szerencse kell...(és zárójelben megjegyezném, hogy az első lépés a leszokás, mert senki sem szeretne egy kokainozó nővel randizni....)

Sok szerencsét (plusz kitartást, türelmet és némi szerencsét) kívánok! :-)

2014. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!