Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, de ahogy észrevettem, ő csak szórakozik velem. Viszont ha nem leszek számára elérhető, rettentően fog hiányozni. Mit kéne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, azért beszél velem, mert unatkozik. Mikor neki tetszik valaki, akkor másképp viselkedik. Velem ahogy észrevettem, úgy bánik, mint a testvérivel, aki lány. Mármint szépeket mond nekem, meg ilyenek

#párkapcsolat #no stress
2014. szept. 16. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz. Egyrészt tiszteletben tartod, hogy nem akar tőled semmit és elfogadod, hogy csak haverkodtok és ennyi. Nekem is vannak lány barátaim, akik tetszenek, de nagyon, mégsem nyomulok rájuk, mert tudom, hogy akkor a barátságnak is odavan... Esetleg kivárhatod, amíg ő is másképp viszonyul hozzád, és akkor lehet valami. De ne akard magadra erőltetni, tartasd tiszteletben, hogy mit akar.


A másik pedig, hogy ha nem bírsz vele úgy barátkozni, mert többet akarsz tőle, de ő nem akar tőled semmit, akkor hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele. Legyen már annyi tartásod, hogy nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel! Azt írtad, hogy "ő csak szórakozik veled". Ez miben nyilvánul meg? Kikezdett veled, de aztán nem lett direkt semmi? Mert ha ilyesmit csinál, akkor tényleg hagyd. Ne alázd meg magad, ne hagyd, hogy játsszon más az érzelmeiddel.


Persze keveset írtál, az alapján nehéz eldönteni (az is lehet, hogy tetszel neki, csak félreértesz valamit), de az alapján, amit írtál, én ennyit tudok tanácsolni.

2014. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó,kicsikém!De sok ilyen lesz még!Szórakozz te is vele;)
2014. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!