Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik baratnom 10 eve el egyedul. Most 30 eves. Meg mindig azt a fiut szereti, aki az elso szerelme volt. Pszichológus sem segitett. Valaki barmi tanacs?

Figyelt kérdés
Egyedul fog maradni, csalad nelkul. Igaz azt mondja, hogy nem kell neki csalad, el van egyedul, eleg, ha a baratok ott vannak neki. Van meg remeny bármire is?
2014. szept. 17. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi történt azzal a bizonyos fiúval?
2014. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Remény nincs csak esély arra hogy az a "baratno" te vagy! :D
2014. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elhagyta ot, mert mar nem szerette, ugy 5 evig voltak egyutt. 15 tol 20 eves korukig.
2014. szept. 17. 13:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok :)
2014. szept. 17. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
gondolom megszépültek az emlékek, azért ragaszkodik ennyire
2014. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LazyJones ***** válasza:
Vagy hagyni kell, vagy majd a természet megoldja. Ha találkozik egy megfelelő pasival, úgyis elkezd majd újra érezni, akkor pedig aligha hiszem, hogy csak úgy hagyja elmenni a lehetőséget. Esetleg annyiban lehet segíteni, hogy olyan helyekre jársz vele, ahol lehet normális pasikkal ismerkedni.
2014. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a természet megoldja jól mondja, nem öröklődik a hibás gén.
2014. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

igen,majd a természet megoldja,illetve az idő,a sors :)


de te tudsz neki segíteni azzal,ha bemutatod valakinek!

2014. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vittem mar olyan helyre, ahol vannak pasik, akikkel ismerkedhetne, mutattam be egy helyes kedves srácnak, de nem erdekelte, mert nem fog ugy jarni senkivel, hogy mast szeret.
2014. szept. 17. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
ezen csak nevetni lehet szerintem :) tedd azt te is.nekem sikerült kellemeset.
2014. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!