Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit a viselkedésemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit a viselkedésemmel üldöztem el magam mellől, akkor az soha többé nem hozható helyre?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Túl sok információóóóóóó!!!

Amúgy 50/50, nagyon nagy hülyeséget csináltál?

2014. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan abba a cipőben vagyok én is mint te ! hát nem minden esetben a csajok hamar besértődnek az tuti de olyan hamar ki is békülnek már amelyik
2014. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ mik voltak ezek.
2014. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
féltékenység(mindenre, amire csak lehet), rátelepedtem stb.
2014. szept. 17. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán menthető ez tőle is függ... ilyeneken lehet változtatni sztem h ne féltékenykedj vagy ne tapadj.Akaraterő kérdése.
2014. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

elvileg már nem akarja újrakezdeni,mert emiatt kiszeretett belőlem.

sosem bocsájtom meg magamnak.

2014. szept. 17. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,ha valakinek kellesz,akkor hibáiddal együtt kellesz,és ha szeret,akkor ezeket a dolgaidat aranyosnak is láthatja.Persze egy mértékig,mert nyilván a hiszti és féltékenység a két legnagyobb kapcsolatgyilkos egy szint felett.Ugyanakkor ezeket lehet orvosolni,egy esélyt meg adhat az illető,ha fontos vagy neki.
2014. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!