Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha várni akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha várni akarok a szexszel?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval, 3 hete. Már előtte 1 hónapig randizgattunk. Most aludtunk először együtt, és eléggé kívántuk egymást, de nem szerettem volna lefeküdni vele és meg is mondtam neki, hogy még nem akarom. Szegény nagyon kínlódott, alig aludt. Kívántam, kívánom én is, de nem bízok benne még teljesen. Az előző kapcsolatomban túl hamar lefeküdtünk egymással és utána minden megváltozott, nem érdekeltem már, szóval nagy csalódás volt, szakított. Talán ezért szeretném kivárni, amíg teljesen biztos nem leszek benne, hogy nem következik be újra ez. Azt még hozzá kell tennem, h én eddig 3 fiúval feküdtem csak le. (Ő nagyon sok lánnyal.)

21/L


2014. szept. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szegény nagyon kínlódott, alig aludt."


Hát ezért baj, legalábbis neki. Amúgy meg nem az, hacsak nem fél éven át akarod váratni.

2014. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hét után kínlódik, meg szegényke??????? Ha nem tud várni , és megérteni téged , akkor elég nagy tahó ... már bocsi.. nem érdemel meg téged
2014. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!