Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a barátnőm teljesen szerelmes belém én is belé eddig stimmel is minden. Megy a szex is közöttünk szóval olyanok vagyunk mint egy rendes pár. A probléma ott van, hogy akárhányszor együtt vagyunk akár az ágyban akár napközbe mindig arra gondolok, hogy az exeivel sokkal jobb volt mint velem és felmerülnek bennem olyanok, hogy nem is tetszek neki az ágyban. ő persze azt mondja, hogy jó vagyok és, hogy elég neki amit nyújtok de valahogy nem hiszem el neki... nem tehetek róla 18 éves rajtam kívül 5 pasival feküdt már le és nem tudom kiverni a fejemből ezt sosem, őszintén szólva r*bancnak tartom viszont nem akarom se a multját háborgatni se szakítani vele mert annyira szeretem, hogy nélküle megőrülnék. szerintetek mit kéne tennem? csak értelmes kommenteket légyszi 20/F

2014. szept. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé depressziós csávó lehetsz...
2014. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van benne valami sajnos :/
2014. szept. 17. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Veled van, és szerelmes beléd. Csak erre gondolj, ne a múltjára, és ne legyenek kétségeid. És főleg ne kérdezgesd erről, ne mondogasd neki, mert könnyen ronthat a kapcsolatotokon. Ha azt érezteted vele, hogy nem bízol benne, az nagyon nem tesz jót. Tudom, ilyen fiatalon és szerelmesen az ember szeret a párja múltján őrlődni, de nem szabad. Lépj túl rajta, csak a jelennel foglalkozz, és a közös jövőtökre gondolj. :)
2014. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!