Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz szerelmes belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz szerelmes belé mindenki?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, és mindig egy adott típusú pasik jönnek be neki (ilyen hosszúhajú szakállas rockerek), és valamiért a srácoknak is bejön ö, söt, szerelmesek lesznek belé. Holott tök átlag csaj, nem ribi, és ilyen pasiknak jön be, meg a zenészeknek.


Egy full természetes, kislányos csaj


Miért?!


2014. szept. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
"Csak akkor bulizom ha úgy van és általában úgy van"
2014. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hallottál már a kisugárzásról? :)
2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy függ össze?
2014. szept. 17. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hosszú hajú vagyok, metalt hallgatok, és szeretem a kedves, természetes lányokat, soem öltözködési stílus alapján választottam. Akkor most raktam is kiakadsz kérdező?


Mi ezen ennyire meglepő, miért lenne lehetetlen?

2014. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De az ilyen pasiknak nem metálos csajokkal kéne járni?


Állítólag a csaj is azt hallgat, valami pagan vagy folk vagy mit, de nem látni rajta

2014. szept. 17. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Hellóka, nincs meg a száma? :D
2014. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Felszedni vagy barátkozni? :p

Fb-je van, ha az utóbbi, és akarsz beszélgetni

2014. szept. 17. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem stílus függvénye hogy ki kinek tetszik meg. Én pár éve szakadt punk cuccokban bandáztam hasonló kaliberű emberekkel de általában visszahúzódó, konzervatív öltözködésű fiúk jöttek be. Most is egy ilyennel járok, bár azóta én is változtam. Van ez így :)

Biztos tetszik nekik hogy a lány őszinte magához. Szerintem ez fontos és meglátszik az emberek kisugárzásán.

2014. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De az ilyen pasiknak nem metálos csajokkal kéne járni?"

Kéne járni?? Te visszaolvasod amit írsz, vagy tényleg ilyen hülye vagy? Senkinek nincs megszabva, hogy kivel kell járnia, pláne nem öltözködési stílus és zenei ízlés alapján. Hadd járjon már mindenki azzal, akivel szeretne.

2014. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!