Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgassak a pánikrohamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a pánikrohamos megérzéseimre?

Figyelt kérdés

Nos, a következő a helyzet:

Nagyon jók a megérzéseim, főleg a párkapcsolatomban. Már néha túl durva is...

Történt egy olyan eset, hogy a barátom majdnem megcsalt. Nem találkoztak a lánnyal, de facebookon rendesen flörtöltek. Nos, az EGÉSZET megéreztem. TUDTAM. És ez pánikrohamokba tört rám. Egyszerűen bevert a szívem, ha ott volt az a csaj(amikor még nem tudtam semmiről), majdnem hánytam, lefogytam, nem bírtam enni....aztán kiderült, hogy nem csalt a szimatom, és amint beigazolódott, hogy igazam van, elmúltak a rohamok.

Régen is, ha tudtam, hogy valami veszekedés lesz, egész nap rosszul voltam, aztán megtörtént a veszekedés, és elmúlt.

Egész nyáron jól voltam, viszont most a barátom új iskolába került, és jönnek vissza ezek a dolgok. Nagyon kedves velem, de amint vele beszélek, elborul az agyam, bunkó vagyok, és nem érti, miért...aztán este lenyugszok, de amint vele beszélek, megint elborul az agyam, mint a megérzéseknél. Nem akarom megint azokat a rohamokat átélni.

Nagyon szeretem a barátom, és ő is engem, de nem tudok mit tenni a rohamok ellen...ilyenkor elborul az agyam, és nem látok tisztán. Hallgassak erre a megérzésemre, vagy lehet hülyeség az egész?


2014. szept. 17. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékeny típus vagy meg frontérzékeny. Ne gondolkodd túl magad...
2014. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Féltékenynek az vagyok, tény, hiszen beigazolódott a dolog.

De nem mindenkire vagyok az, tehát ez is érdekes.

Frontérzékeny nem vagyok. Ezektől jön elő a pánikroham, amiket írtam, sajnos volt időm kitapasztalni, nemis egy év..:)

2014. szept. 17. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
ne hallgass a pánikrohamra, még akkor se, ha igaz
2014. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A félelem sosem jó tanácsadó.
2014. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*még akkor se, ha néha beigazolódik
2014. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!