Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk -lányok akik megcsalták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk -lányok akik megcsalták valaha is a párjukat! Miért tettétek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már szakítottam a fiúval, ő viszont nem tudta feldolgozni és szerinte megcsaltam. Pedig eltelt már 3 hónap, hogy újra elkezdtem ismerkedni,
2014. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

veszekedés volt, emiatt meg vagy egy hónap szex szünet és nekem meg hiányzott a szex

és pont jött egy alkalmas partner .

ez van :-D jo volt

ujra megtenném

2014. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kihűlt a kapcsolatunk, és már a farkam sem állt fel tőle. Évekig szenvedtünk, végül elegem lett és megcsaltam. Szeretném azt hinni, hogy nem tenném meg újra, de mivel volt oka annak, hogy ezt tettem, így valószinűleg újra megtenném én is.
2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer botlottam meg..Nagyon rosszban voltunk,azokban az időkben többez veszekedtünk és a suliban voltak többen akik amúgy többször próbáltak elcsábitani,de leráztam őket..De volt egy fiú,akivel mikor összevoltunk veszve,akkor smároltam vele a női öltözőben,meg mégegyszer másnap..


Ennyi volt,de majd megölt a lelkiismeretfurdalás..elmondtam a páromnak mindent.

Meg tudott bocsátani,amiért hálás vagyok a mai napig neki..

És már 3 éve együtt is vagyunk,nagyon nagy baromságot tettem,ez szerintem megbocsáthatatlan..de annyira szeret,hogy velem tudott maradni és átvészeltük valahogy ezt az egészet..:/

2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt a kapcsolatunk, már a végét járta... persze én még nem akartam elengedni őt.. még is volt egy haverom akivel eljárogattam csak úgy nem csináltunk semmit... egyszer azonban a lakásán elkezdett velem enyelegni és én belementem. Orálisan kielégítettem... sajnos és tényleg nagyon bánom, nem volt lelkiismeret furdalásom. nem tudom hogyan de egyszerre szerettem és gyűlöltem a páromat. lelkem mélyén szerettem mert ő volt nekem az első.. viszont utáltam amiért mindig eldobott magától majd újra felkeresett csak a szex miatt aztán megint elhitette velem hogy szeret, jártunk aztán megint kidobott és ez így ment két évig. hibáztam, és remélem soha többet nem fogok félrelépni.
2014. szept. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Évek óta együtt voltunk, de az utolsó évben csak szenvedés volt, mert egyikünk se merte azt mondani, hogy vége. Jött egy hétvége haverokkal (lány vagyok), volt egy új srác a csapatban. Összemelegedtünk, a piától bátor voltam és eszetlen. Megtörtént aminek meg kellett. Nem mondtam el az akkori barátomnak. 1 hétig őrlődtem mi legyen, aztán szakítottam vele, de nem mondtam, hogy volt harmadik. Összetörni nem akartam még jobban. Viszont az új srác ráébresztett egy-két dologra, hogy alig huszonévesként úgy élek, mint egy nyugdíjas, amibe az akkori barátom kényszerített bele, mert hihetetlen féltékeny volt, addig ok nélkül. Ezt így tisztáztam magamban, fél év alatt összekapartam magam, minden szempontból és azóta van egy csodálatos barátom, aki a szőke herceg fehérlovon. Az új sráccal meg néha még beszélgetünk, mint haverok, ha közelíteni próbál pattintom, mert már nem érdekel ilyen szempontból. Pedig még mindig ugyanúgy vonzana szexuálisan, mert jó pasi. De a legjobbat nem bántanám meg és dobnám el egy kósza szép estéért. Így vallom, hogy az akkori kapcsolatom már rég halott volt, csak nem volt meg a kezdőlökés, hogy ez ki legyen mondva, hogy vége. A megcsalás volt a kezdőlökés. A legtisztességesebb úgy lett volna ha csak szakítás után gabalyodok a srácba, de gyenge és zavarodott voltam, vállalom, hogy ezt tettem. Büszke nem vagyok rá, de szükséges volt. Különben még mindig abban a híg foslében dagonyáznánk.
2014. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!