Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ezt hogy bírnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt hogy bírnátok elviselni?

Figyelt kérdés

Az összes eddigi barátnőmet utálta apám, mindegyikre beszólt a jelenlétükben és a hátuk mögött is, folyamatosan jelenetet rendezett, ha valamelyikük itt volt. Elég sokat iszik, olyankor még durvább. Egyzerűen nem lehet vele mit kezdeni, megbeszélni sem lehet vele semmit, mert egyből ordibálni, fenyegetőzni kezd, rosszabb esetben volt már, hogy tettlegességig fajult a dolog (még egy lányt sem támadott meg, legfeljebb engem). Elköltözni egyelőre nem tudok, bár pénzem, munkám van, más dolog miatt nem megy, ezt most nem fejtem ki, nem szeretném, hogy ismerősök esetleg felismerjék, hogy én írok.

Nálatok mennyire lenne probléma, ha az apám miatt alig tudnánk nálunk lenni? Mennyire taszítóak számotokra az olyan pasik, akiknek hasonló az apjuk? Egyáltalán kezdenétek ilyennel, vagy ha esetleg később derül ki, hagynátok a pasit inkább? ŐSZINTE válaszokat kérek, nem sajnálatért, együttérzésért írok, hanem mert nem tudom, hogy a lányok arányaiban hogy viszonyulnak az ilyen helyzetekhez. Ha nem akartok nyilvánosan írni, privátban is írhattok. Köszönöm.


21F



2014. szept. 17. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem apáddal lesznek együtt a lányok,hanem veled! Ha te normális vagy szerintem akkor semmi akadálya ennek a dolognak..

De ez csak az én meglátásom

L

2014. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélnélek el azért, mert az apád ilyen. Ha viszont te is hajlamos vagy így viselkedni, nem tolerálnám. Ezt szerintem a kapcsolat elején próbáld megbeszélni a lánnyal, mert ha titkolod és később derül ki, vagy váratlanul egy ilyen szituációba kerülsz a lany előtt, nem biztos, hogy jól reagálna rá. Nem kell szégyellni, nem te tehetsz róla. 21/N
2014. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak az a baj, hogy ez most szégyen vagy nem, hanem hogy emiatt néha elég ideges vagy szomorú vagyok, és ezt nem biztos, hogy tolerálná a párom.
2014. szept. 18. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha értem az okát, vagyis tudok a problémádról, én megérteném. Csak fő az őszinteség. De ha nem mondod el, hogy miért vagy feszült, akkor ne is várj megértést. Mindennek a kulcsa a kommunikáció. :)
2014. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megérteném ha a barátnőd lennék, és őszintén elmondanád nekem ezeket. Ezen ne feszengj nagyon. Csak ne vidd haza a csajt.
2014. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyből az jutott eszembe, mért viszed fel a lányt, ha tudod milyen az apukád?


Ha őszintén elmondod, akkor nem lehet baj, az már csak az adott lányon és értettségén, empátiáján múlik el tudja-e fogadni, és megérti-e.

Ha meg nem tolerálja, akkor ne is bánd, biztos találsz párt magad mellé.


Nem lenne gond, ha ilyen lenne, bár már van Párom és szerencsére szeret az apukája is.

2014. szept. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a fiu valasztja az apjat...
2014. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Veled van, nem apuddal! Pl én se járok barátomékhoz még így se, hogy terhes vagyok és egy faluban lakunk és nagyon "rendes" család!!
2014. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!