Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire vagytok aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vagytok aktív részesei a párkapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

Első barátnőmről van szó, szeretjük egymást, egy éve vagyunk együtt és nem tudom más lányok mennyire aktívak a kapcsolatukban nincs összehasonlítási alapom, de szerintem az én barátnőm elég passzív.


Például ha a barátotok progarmot javasol ami őt jobban érdekli, mint esetleg Titeket el szoktátok fogadni a meghívást, vagy elutasítjátok, lévén Titeket nem érdekel?


Vagy netalán szoktatok Ti találkozót kezdeményezni, programokat javasolni? Felajánlani, hogy most Ti szeretnétek kimenni a barátotokhoz?


Milyen gyakran kezdeményeztek szexuálisan, milyen gyakran smároljátok le a barátotokat, ha kettesben vagytok?



Tényleg csak viszonyítási alapként érdekel. Köszönöm előre is.


2014. szept. 18. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi már lassan három éve vagyunk együtt, teljes harmóniában, szóval lényegében egyensúly van az ilyen cselekedetek terén, mindketten nagyjából ugyanannyira vagyunk aktívak a kapcsolatban, és ezt szerintem hosszú távon nem is lehet máshogy csinálni. 20 évesek vagyunk egyébként.


Nálunk (és szerintem a legtöbb normális kapcsolatban) elég gyakori, hogy "áldozatot" hozunk a másik kedvéért, de mivel ez kölcsönös, nincs belőle gond. Előfordul, hogy az egyikünket valami nem érdekli annyira, mint a másikat, attól még simán be lehet vállalni, hiszen az együtt töltött idő kárpótol. Ha az egyikünk felvet valamit, általában elfogadja a másik, persze előfordul, hogy egyáltalán nincs hozzá kedve/nem érdekli, akkor nyilván nem akarja senki ráerőltetni a másikra. El lehet menni ilyesmit csinálni barátokkal is, ha a párodnak nem való. Viszont érdemes azon is elgondolkozni, mennyire gyakori, hogy a barátnődet nem érdekli az, ami téged igen. Ha nagyon ellentétes az ízlésetek hobbi, szabadidő szempontjából, és nem is vagytok nyitottak a másik dolgaira, akkor nem biztos, hogy sok értelme van együtt lenni.


Én sokszor kezdeményezek találkozót, sok ötletem van, igyekszem feldobni a kapcsolatunkat újfajta, érdekes programokkal (és a páromról is elmondható ugyanez). Az egymáshoz való átjárás nálunk elég kötött, ugyanis ritkán oldható meg, hogy nálam legyünk, így gyakrabban vagyok én ott, de ez egyikünket sem zavarja.


Szexuálisan gyakrabban kezdeményezek, mint a barátom, ettől függetlenül ő sem szokott passzív lenni. Gyakran bújunk egymáshoz, csókoljuk, öleljük meg egymást, nem tudnám megmondani, melyikünk szokta kezdeményezni.


Nekem úgy jön le, hogy a barátnődet kicsit hidegen hagyja a kapcsolatotok, jó lenne tudni, hogy mindig ilyen volt-e, valamint hogy egyébként érezteti-e veled, hogy szeret téged, és szeretné kivenni a részét a kapcsolatból? Számomra kevésnek tűnik nagyon az aktivitása, női szemmel. Próbáltál már beszélni vele erről? Kérted már, hogy ha elutasítja a te ötleted, mondjon helyette másikat, ami őt érdekli stb?

2014. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elfogadom a programot, ha tudom, hogy ő is eljön velem arra, amire én hívom el :)))


És ez így van 50-50%-ban helyesen:)


Kettesben nagyon sokszor kezdeményezek csókot. Csókból pedig mindig szex lesz. Tehát amikor otthon vagyunk nála vagy nálam.


Utcán viszont utálom, és sosem! Nagyon max szájrapuszit vagyok hajlandó elviselni, illetve,ha a párom úgy karol át, hogy a fenekem fogja.

2014. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyűjthetsz tapasztalatokat, de felesleges.

Gondolj bele, ha most itt 150 olyan válasz születik (most sarkítok, nyilván nem fog ilyen történni), hogy "mindig én mondom meg a programokat, a barátnőm meg jön velem", a másik részről pedig "elvárom, hogy a barátom találja ki és szervezze meg a programokat", akkor attól te kevésbé fogod passzívnak érezni a saját barátnődet?

Kötve hinném :)

Ha tehát szerinted passzív, akkor VELE kell beszélgetned erről, nem itt kérdezgetni. Mert itt kapsz egy átlagvéleményt, de nem kötelező ahhoz tartani magadat, ha neked mások az igényeid.

Érted mit akarok mondani?

Ha neked ez kevés, amennyit kezdeményez a barátnőd, akkor beszéljetek róla.

Persze kérdés, hogy amikor megismerkedtetek, akkor is ilyen volt-e. Mert ha igen, akkor nincs miért reklamálnod, lehetséges, hogy nem illetek össze. Durván hangzik, de ez simán lehet szakítóok.

Ahogy pl a második mondja, ha utcán, ismerősök között folyton a számban akarna lenni a barátnőm, akkor rövid időn belül elég ideges lennék, ha többszöri szólás után sem hagyná abba. Sőt, nekem még a fenékfogdosás sem fér bele, mert én úgy érzem, hogy azzal lealacsonyítanám a barátnőmet. Az jut róla eszembe mindig, ahogyan a lovaknak paskolják meg a tomporát :D

Na de ez mindegy is!

A lényeg: ha neked nem tetszik valami, ami VÁLTOZOTT a kapcsolatotokban, akkor igenis ki kell nyitni a szádat, nem pedig felmérést készíteni. Hiszen hiába van például ezer és egy felmérés arról, mennyire megbízható az Opel autómárka, ha neked nem tetszik, akkor nem fogsz olyat venni, és nem is kötelez rá senki.

2014. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!