Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 barátnőm van és kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 barátnőm van és kiderült egy iskolába kerültek, hogy kerülhetem el lebukjak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ezt most benézted öcsi.
2014. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet benéztem :/ 2 külön faluban laknak de egy városba járnak és egy suliba :/ tré
2014. szept. 18. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:

hát sztem sehogy. előbb-utóbb úgyis kiderül, akár utólag is.

Mégha dobod is az egyiket, akkor is ha véletlenü látni fog a másikkal akkor vszínűleg kibukik a dolog.

Az egyetlen megoldás, hogy mindekttővel szakítasz, így kcisi az esélye, hogy valaha is összerakják a képet, hogy egyszerre jártál mindekttővel.

2014. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne menj eléjük a suliba? Marha sok ész kell ám ehhez..
2014. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt buktad :D.

Max úgy, ha mindkettőt otthagyod.

2014. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es akkor van szívás, ha barátnők lesznek:D Akkor is marha sok ész kell?:)
2014. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem kéne ilyen gerinctelen f@ sznak lenni és nem lennének ilyen problémáid.:) remélem rájönnek és kikaparják a szemed
2014. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyiket kirúgnám
2014. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!