Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő szexuális igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális igények miatt fogunk szétmenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm szexuális libidója az átlagosnál alacsonyabb. Ritkán kezdeményez, és az együttlétek minősége sem kielégítő számomra. Sokszor beszéltünk ezekről a dolgokról, de jelentős áttörés nem történt. Javaslat?

30F, 4 éves kapcsolat



2014. szept. 18. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ez már így felmerült benned akkor valószínű. Amúgy mit értesz azalatt hogy minőség se jó?
2014. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú távon ez bizony komoly gondokat okozhat, és amint az ábra mutatja, nálad is elérkezett ez az idő.
2014. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves a párod?

Ez egy folyamatos súrlódási pont. Az a kérdés, hogy hogy tudtok vele együtt élni.

2014. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Minőség alatt nem a konkrét együttlét minőségét értem, hanem általánosságban a szexualitásával kapcsolatos. Nem érdeklődő, nem kíváncsi, játékos. Nem érdeklik a szexualitással kapcsolatos dolgok, pl cikkek. Nincs szexuális fantáziája. Nem igazán vannak szexuális vágyai, vagy ha mégis mond valamit, akkor nem tesz semmit, hogy azt megvalósítsuk.

Nem igazán foglalkozik azzal, hogy elcsábítson. Nem egy kacérkodó típus.

Ezáltal az együttlétek sem mindig kielégítőek, többnyire a fent felsoroltak miatt.

2014. szept. 18. 14:50
 5/15 A kérdező kommentje:
29 éves. Én vagyok a 2. szexuális partnere, így amikor összejöttünk tudtam, hogy mire vállalkozok. Reméltem, hogy változni fog, és kinyílik, és az első 1-2 évhez képest jobb lett a helyzet, de ez még mindig kevés.
2014. szept. 18. 14:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után ez általában problémát jelent. Ha nem nagy a szakadék, akkor az eltérő igények áthidalhatóak masztival, segédeszközökkel.

Ha túl nagy a szakadék, akkor esetleg kompromisszum mindkét részről, és kicsit közelebb hozni az igényeket, és utána áthidalni a különbséget.


A minőség meg... kísérletezgessetek! A legtöbb nőből ki lehet hozni a vadmacskát, csak ki kell ismerni, mi jön be neki!

Lehet, hogy valami miatt nem élvezi igazán, így evidens, hogy nem is vágyik rá sűrűn. Ennek az okát kellene megtudnod, és meg is van, merre indulj tovább!


Ha ezeket nem lépitek meg, egy idő után felőröl, és vagy szakítás, vagy megcsalás a vége.

2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a szakadék épp elég nagy ahhoz, hogy az elkövetkezendő 20-30 évben (amíg még szexuálisan aktív szeretnék maradni) ezt elviseljem. Ebben teljesen mások vagyunk sajnos, pedig a legtöbb idős úgy vélekedik, hogy a jó, hosszútávú kapcsolat alapja a jó kielégítő szex. A jó szexuális élet, csak 20-30%-ot ad egy jó kapcsolathoz, de a rossz az 70-80-at vesz el.
2014. szept. 18. 14:57
 8/15 A kérdező kommentje:

Veronika, kísérletezgetésre már kaptam tőle ígéretet párszor, de nem lett belőle semmi, én pedig már nem akarom mondani, mert eleget mondtam...

Sajnos, többnyire ezek miatt már én sem kezdeményezek annyit, mint régen, mert tudom, hogy úgy sem azt kapom, amit szeretnék. Azt hiszem ez elég nagy probléma..

2014. szept. 18. 14:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Az is a baj ilyen esetekben, hogy a másik ígérget, de soha nem lesz semmi az ígéretekből, csak még több frusztrációt okoz a párjának vele.
2014. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok mint a barátnőd.csak sokkal kevésbé.

az a baj hogy nem tudjuk hogy milyen ezzel együtt élni. mert nekem és a páromnak nincs problémája ebből. Én azért szoktam próbálkozni. talán a barátnőd is hajlandó lenne egy-két dologra, valami nem túl extrémre. aztán ha abban benne van, akkor szépen lassan lehet haladni előre.

2014. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!