Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom húgával titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom húgával titokban levelezünk és szerintem tetszem neki, és bejön nekem is. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Én 16, csajom 17, húga meg 15 éves.

2014. szept. 18. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ecc pecc kimehetsz-el számold ki, hogy melyikkel járj
2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már semmi jó nem sülhet ki...
2014. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Édes hármas.
2014. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hugicát is.
2014. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a barátnődnek van olyan ismerőse akivel megverethet téged, mert az lesz, ha rájön. A húga lehet, hogy csak húz. Kis 15 éves kislány... Ha ennyire nem szereted a barátnőd akkor keress egy új barátnőt és őket meg felejtsd el.
2014. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Unokatesóméknál dettó ez volt, csak kb 10 évvel ezelőtt.

Kiderült, volt sírás, csetepaté, szemrehányás...


Ma viszont: A fiú, és a hugi együtt vannak (onnantól kezdve). A nővér, meg félévre rá össze jött mással, és két hónapos terhes. Elfogadták a helyzetet, és teljesen jóba van a nővér az ex pasival is.


Náluk jól alakultak a dolgok, és féléven belül elült a vihar. Mondjuk, a pasi először a hugiba volt szerelmes, csak nem merte megmondani, mert félt, h ki lesz kosarazva, és mivel a nővérkének bejött a pasi eleinte nem akarta a hugi sem elmondani, h neki is tetszik.


Tudom, h nehéz, de ha tényleg a tesó tetszik, ne szívasd szegény nővérkét.

2014. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
A lényeg, hogy légy egyenes, tisztességes, ne hazudj és ne vetíts senkinek. Mindig mindenki tudja, hányadán áll veled, te pedig ezentúl kövesd a szívedet.
2014. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gerinctelen vagy.
2014. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
17 eves vagyok hugom 15 nemreg jottem ossze egy tizenhateves sraccal hugom megdicserte milyen jo valasztas. Elolvastam a kerdest es paranoias lettem bar tudom hogy hugom nem tenne velem ilyet :) nagy szerencsém van vele.
2014. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugjad amíg lehet
2015. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!