Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy középiskolai biológiatanár (nő) és egy nagyvállalatnál dolgozó műszakvezető?

Figyelt kérdés
a pasinak csak érettségije (és felsőfokú szakképzettsége) van a másik diplomás.
2014. szept. 18. 18:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom...
2014. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Waoo...!
2014. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Jah, h a mai világban a végezttség alapján választunk párt? Vmit nagyon elbaszhattam idáig...
2014. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik is a kérdező, problémák vannak a fejében:D
2014. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Miért ha itt többen voksolnak igenre akkor összejönnek? :D amúgy miért olyan fontos hogy biológiatanár?
2014. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Ez alapján akár össze is passzolhatnak, meg nem is. Szerintem nem ez fogja eldönteni.

Nekem van két diplomám, de baromira nem érdekel, hogy a páromnak mi a végzettsége. Az a fontos, hogy dolgozzon, ne legyen munkakerülő és normális, kedves ember legyen.

2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

nálunk egy Műszakvezető 260 ezret visz haza családi pótlék és adójóváírás nélkül

egy biológia tanár kb a felét

na akkor most mi van?

ki van alulképezve fizetésileg

NEM NEM passzol nehogy megkörnyékezd a műszakvezetőt

lenyuld a fizetését

mert ugyis erre megy ki a játék

2014. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 kolosszus22 ***** válasza:
85%

Mai világban már nem kunszt diplomásnak lenni, komolyan nem értem az ilyen jellegű kérdéseket (mert még ha valami atomfizikus vs. műszakvezető kombó lenne esetleg megérteném az aggodalmat, de egy szimpla középiskolai tanártól ne essünk hanyatt azért). Ne ilyen huszadrangú dolgok döntsenek már, a diploma manapság már szinte semmit nem ér, itt már csak az elhivatottság, találékonyság, rátermettség segít talpon maradni. Amennyiben mindketten értelmes emberek vagytok (mert ezt nem a diploma fogja meghatározni) és jól érzitek magatokat egymás társaságában akkor nincs miről beszélni. Nem mellesleg egész biztos vagyok benne, hogy egy műszakvezető többet keres mint egy középiskolai tanár.

27F

2014. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Hogyan döntöttél, mi lett a vége?

2015. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 SullaFelix89 ***** válasza:
58%
Nem a paraszt maradjon a parasztoknál az úr meg maradjon az úrnál.
2015. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!