Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rút kiskacsából gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rút kiskacsából gyönyörű hattyú? Csak ezért kellek neki?

Figyelt kérdés

Régen volt egy fiú, aki nagyon tetszett, de nem csak nekem, hanem a legtöbb lánynak is... És mások tettek is azért, hogy legyen valami a sráccal, míg én csak vártam a csodára, hogy egyszer majd rám néz és belém szeret, stb. De ez esélytelen volt.

Aztán én eléggé megváltoztam külsőre, elköltöztem és most hazajöttem szeptemberben. Újra a gimibe járok és bekerültem abba a baráti társaságba, ahová ő is tartozik. Jóban lettünk, de nem tudom, hogy a külsőm miatt kellek-e neki, vagy azért, mert tényleg érdeklem.

Sokan azt hiszik, hogy ribi vagyok (rúdtáncot tanulok, népszerű lettem, sokat foglalkozom a külsőmmel, sok fiú akar velem lenni), de ez nem igaz, mert még csak nem is csókolóztam eddig...



Hogy jöhetnék rá, hogy mit akar?


17L


2014. szept. 18. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Talán kérdezd meg tőle!
2014. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mert valószínű, hogyha csak a szexre hajt, bevallja... :D
2014. szept. 18. 19:29
 3/33 anonim ***** válasza:
Az kemény :DD...nagynvaloszinüleg a kinézeted miatt kellenél neki meg a pozitiv dolgok miatt amit irtál zárojelben...és hogy még nem is csokoloztál :DD egy képet küldhetnél :DD nyugi nem akarok semmit csak kiváncsi vagyok :D
2014. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Csak azért vett észre. Már megint a csodára vársz, mert képes vagy azt hinni, higy nem azért. Népszerű lettél és csinosabb. Rúdtáncot is tanulsz. Hát szerinted? Ő is külsőre megy.
2014. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy csak a külsőd miatt.
2014. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De pl. olyanokat csinál, amikből nem épp erre következtetne az ember.
2014. szept. 18. 19:37
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Adj már képet :DD
2014. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Dehogy. :)
2014. szept. 18. 19:41
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Akkor még se lehetsz olyan szép
2014. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát jah. Még szép, hogy úgy tesz te kis naív. Pont a látszatot fogja mutatni:) Ha eddig nem vett észre akkor most igen?? Neked fel se tűnik? Mi a különbség? Bátrabb lett? Nem. Szép lettél? Igen. Ne mondd, hogy ilyen bamba vagy, hogy nem látod.
2014. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!