Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet szeretni ugyanabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni ugyanabba az emberbe még egyszer?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért szerettünk ki belőle.
2014. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk sikerult meg igy 13ev utan is, tehat igen.
2014. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze. Akár többször is.

Tapasztalat. Nekem sikerült már ugyanabba a személybe 3-4 -szer is. Ez talán azért van, mert régóta ismerem, mindketten sokat változtunk azóta, és szünetek is voltak köztünk. Tehát volt, hogy az elején félreismertem, aztán beleszerettem a valódi énjébe is az elképzelt után. Aztán elhagyott, lassan kezdtem elfelejteni, már majdnem lemondtam róla végleg, aztán újra feltűnt, én pedig lassan beleszerettem újra. Aztán megváltozott, és az új énjében is sikerült megtalálnom a számomra szerethetőt. Részemről így történt ez :)

2014. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked nem kérdező.
2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bele, sajnos.
2014. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előzőnek: Miért sajnos? :)
2014. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!