Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érez irántam mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez irántam mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy havercsaj akivel ugyan oda járunk tanulószoba szerűségre és ott múltkor elkérte a tollam és a radírom aztán a radírra meg ráírta a nevét és egy szivet rajzolt rá. Ma pedig azt kérdezte (szerintem csak hülyeségből), hogy össze házasodunk-e. Akkor röhőgörcsöt kaptam a buszmeg közepén :D


Szerintetek többet érez mint barátság vagy csak hülyéskedik?

Ő 15/l, és 14/f


2014. szept. 18. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát bizti benne lenne valami pluszban:)
2014. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem véletlenül gondolkodtál el rajta. Próbáld a jeleket figyelni. Testbeszéd, szemkontaktus, elejtett megjegyzések stb.
2014. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többet érez :)
2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!