Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ebből valami?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiú az új sulimba akit sokszor szoktam látni és elsőre felfigyeltem rá és megtetszett. Már bejelöltem facebookon is vissza is jelölt. Tudom az internetes világ már magával ragadott mindenkit, meg felszínes meg nem így kéne ismerkedni... De azért mégsem fogok odamenni hozzá tök idegenül és leszólítani meg beégni sem akarok. Szóval rá szeretnék írni csak azt nem tudom mit írjak neki így legelőször hogy ne koppintson le meg egyáltalán hogy visszaírjon. Nagyon szeretném megismerni csak félek a csalódástól.

Aki volt már ilyen helyzetben az legyen szíves leírni hogy mit tett ilyen esetben vagy csak egypár tanácsot mert sajnos így még nem voltam én sose kezdeményeztem.

Előre is köszönöm!


18/L


2014. szept. 18. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj neki akármit és mondd hogy bocsi de rossz chatablakot nyitottál meg.
2014. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez jó taktika de mi van akkor ha mondjuk csak annyit ír rá vissza hogy "semmi baj" vagy "nem baj" vagy ilyenek. Nem vagyok egy annyira elveszett csak ha megakad a beszélgetés akkor nincs tovább.
2014. szept. 18. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Írjál neki valamit ha kedvesen reagál akkor folytatódhat a beszélgetés, ha nem reagál pedig elolvasta vagy elutasító akkor mondd azt hogy jajj ne haragudj most látom hogy rossz chat ablakot nyitottam meg.
2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!