Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen fiúkat hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúkat hogyan lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Van egy iskolatársam, akivel facebookon is beszélünk, de más osztálytársammal nem beszél,és szokott nézni engem a suliban, meg ott is dumálunk néha, meg a testével, lábfejével mindig felém fordul,meg csomó ilyen apróság van, csak az a gondom, hogy félénk srác, és egyáltalán nem olyan, aki mindenkivel pajtizik, főleg a lányokkal nem :D Szerintetek lehet nála esélyem?
2014. szept. 19. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg menj oda hozzá.
2014. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni a suliban is, de nem akarok nyomulni, főleg mikor a haverokkal van
2014. szept. 19. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem jössz be neki, különben tett volna érte.
2014. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és célozgass arra, hogy ő is bejön neked. Például dícsérd meg a ruháját, a frizuráját, ha alkalmad adódik rá akkor öleld meg, fogd meg a kezét. Vagy szemtől szemben mondd el neki mit érzel, vagy úgy csináld, hogy véletlenül jusson a fülébe. Nagy valószínűséggel tetszel neki. Én is olyan voltam, mint az a srác, nekem is tetszett egy lány, és nem mertem rányolni, mert féltem, hogy nemet mond. Késöbb derült ki, hogy én is tetszettem neki, csak akkor már késő volt :(
2014. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*rányomulni
2014. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!