Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikunk rontotta el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikunk rontotta el ezt a kapcsolatot, ki a hibas, mindketten?

Figyelt kérdés

Ket honapja vagyok egyutt egy pasival, aztan most pislogok, hogy ez szexkapcsolat. Hoppa.


En vagyok a hibas, hogy a harmadik randin lefekudtem vele, s ezzel olyan jelzest kaphatott, hogy benne vagyok a laza szexelgetesben?

Ergo szabad az ut a szexkapcsolatba.


Vagy o a hibas, hogy olyan dolgokat mondott nekem, amik azt sejtettek, hogy hosszu tavra tervez (kozos elet, meg akarta ismerni anyukamat, el akart vinni nyaralni az o orszagaba, gyerek es az osszes csillagok) persze az elejen szteptikus voltam, de aztan teljesen elcsavarta a fejem. Nekem ezek azt sejtettek, hogy o kapcsolatot akar.


Ki hibazott, en, hogy lefekudtem vele, o hogy h*lyesegekkel tomte a fejem, vagy en, hogy elhittem ezeket?


Ilyen hatterrel, van ertelme reklamalnom nala, hogy nem igy gondoltam?


2014. szept. 19. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban tudod, hogy csak sexre kellettél, akkor ne reklamálj, hajd a csudába szerintem. Álltatott téged, vagy esetleg tényleg akart komolyabbat is, de nem fogtad meg...
2014. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt ha ilyeneket mondott, akkor nem kellett volna bevenned. Tény, hogy vannak pasik, akik hiába nem vagy naiv, nagyon jól előadják maguk. Szóval mindketten.
2014. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!