Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos srác, egy suliba járunk pár hónapja még nagyon jól elvoltunk facebook-on rengeteget beszélgettünk és többször is taliztunk sulin kívül szerelmes volt belém de nekem akkor még volt egy másik srácba voltam szerelmes aki később csúnyán megbántott de nem tudtam elfelejteni sokáig, ezalatt az idő alatt végig beszélgettünk az elösször említett sráccal és a történtek miatt meg is mondtam neki hogy nem akarok ugy egy új kapcsolatot hogy közbe még a másik srác jár a fejembe ezt ő elfogadta de ugyanúgy hajtott rám, de nem rég azt mondta megunta hogy fél éve teper és semmi (ami nekem egyáltalán nem tűnt ennyi időnek mert még javában ott volt a másik srác az elején) és utána nem írt... na én akkor jöttem rá hogy nem birom nélküle, hiányzik de már késő. mindig azt mondja hogy ő fél évig próbálkozott és ez nekem olyan rosszul esik :( 3 hónapja nem beszélünk de nem birom kiverni a fejemből. szerintetek ez halott dolog vagy még próbálkozni kéne?

2014. szept. 19. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy életünk van.. ha szereted, ne add fel.
2014. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elcseszted. szerintem hagyjad inkább
2014. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!