Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes valaki attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes valaki attól még mások is megtetszhetnek úgy értem hogy meglátsz valakit pl egy helyes pasit és csak úgy megtetszik, ami elég ritka nálam, de ma is volt egy ilyen eset és nálatok ez elő szokott fordulni ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
már lassan egy éve vagyok együtt a barátommal.nem csaltam meg nem is akarom megcsalni
2014. szept. 19. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés! Szerintem észre lehet venni igen. Távolról. De ha már kis szikrát is érzel, akkor baj van a kapcsolatodban :)
2014. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy távolról? Szikrát nemtudom de a szívem elkezdett kalapálni..nem szokott amúgy általában hidegen hagynak az emberek..hát voltak veszekedéseink de szerelmes vagyok a barátomba..
2014. szept. 19. 18:43
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg ha ő nézegetheti a csajokat akkor meg én is a pasikat...nem? :D
2014. szept. 19. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért egyes neked senki más nem tetszik a párodon kívül gondolom azért te is megnézed az embereket felméred a terepet..az nem jelent semmit..
2014. szept. 19. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 2 évesek vagyunk, de egyikőnk se néz meg se pasit, se nőt! Akármennyire fura... :D
2014. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aha persze becsukja a szemét én se úgy nézem meg hogy leakarok vele feküdni csak úgy mert érdekes, de nem akarnék tőle semmit..

vagy hazudik és titokban, de mindegy nem bámulok senkit nem úgy értettem...áh mindegy.

2014. szept. 19. 19:29
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Nem kell szégyellni magad azért, mert van szemed.

Viszont van felelősségtudatod is és eszed, hogy ne keverd a kettőt. Nem kell aggódni, nincs gond. Légy továbbra is hűséges, szeresd a barátodat. Sok boldogságot :-)

2014. szept. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jólvan, köszönöm a megnyugtatást.Igen van szemem és vizuális típus vagyok.ugyanúgy megnézem a nőket is és a férfiakat is, de nem úgy csak mert megtetszik a cipője vagy a ruhája esetleg irigykedem egy kicsit is.De ez is rendben van ugye?

:)

2014. szept. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!