Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen egy erkölcsös nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen egy erkölcsös nő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
bele se merek gondolni. rosszul hangzik.
2014. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Hűséges, nem jár kihívó ruhákban (túl rövid szoknya, cicanaci stb), nem úgy néz ki, mint valami olcsó plázacica, hanem visszafogott és AZZAL hajlandó várni a házasságig. És igen, a nemiség is beleszámít az erkölcsbe, még ha nem is ezt hangoztatják manapság. Az is beletartozik, hogy nincs tipi-tapi-smaci nyilvánosan, mindenki előtt. Bocs, ha valakinek ez túl sok, de SZÁMOMRA ilyen egy erkölcsös nő. Akit ez sért, az menjen, igyon meg egy sört és hagyjon az ellenvéleményével, mert nekem akkor is ez lesz a véleményem.


23/F

2014. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek 2-essel. Viszont ez szerintem nem negatív, nem összekeverendő a prűdséggel!
2014. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, 3-as: akkor gondolom nektek még nem volt erkölcsös barátnőtök.
2014. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
miért van olyan?
2014. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 nő vagyok! :D
2014. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
* És én erkölcsösnek vallom magam. Nem dobom ki mindenem, nem kelletem magam és nem affektálok. Nem szeretem, ha fogdosnak. A páromnak sem engedtem, hogy pl. az utcán megfogja a fenekem. Lightosabb csók megengedett nyilvánosan. Szűz nem vagyok, szeretem a szexet, de ki nem!? :D Csúnya se vagyok, szóval ihen, vannak.
2014. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, egyetértettél ezzel: "hanem visszafogott és AZZAL hajlandó várni a házasságig". Te nem vártál, nem vagy az. A csókot is megengeded mások előt. Milyen érzés erkölcstelennek lenni?
2014. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Jójó... mindjárt elszégyenlem magam! :)
2014. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!