Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség a pasim kisasszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség a pasim kisasszonynak meg széphölgynek becéz! Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
1-2x mondta h bébi v baba,de általába ezeken szólít ami a kérdésbe benne van és már kivagyok tőle..:( a széphölgyet inkább akkor mondja mikor nem személyesen beszëlünk,hanem írunk egymäsnak..

2014. szept. 19. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
ez legyen a legnagyobb bajod
2014. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
94%

Bírom az ilyeneket :D

Azt is szokta használni,pl. a barátainál,hogy "Vezérem!"? :D

2014. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégha ciki lenne, de nem az. Mondd meg neki, hogy téged zavar. Világos kisasszony?
2014. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

jah és hozzáteszem h már annyira nem vagyunk az elején..

van vmi ötletetek h hogy közöljem vele finoman? mert ez nem is becézés inkább,olyan mintha csak egy ismerőse lennék..:/

én nem hallottam még ilyet h egy pasi így hívná a bnőjét!

2014. szept. 19. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű, tényleg, hogy egyedi módon becéz, nem pedig úgy, ahogy a világ összes sráca becézi az összes lányt akivel együtt vannak...
2014. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj hagyjál már! Nem ez az egyetlen példa. Most eléggé kiakasztottál. Figyelj én is becéztem úgy a barátomat egy ideig amiről később kiderült, hogy nem szereti. Megmondta. Én többet nem hívtam úgy...ennyi. Még mindig együtt vagyunk és szeretjük egymást. Ez nem fog semmi bajt hozni. Es azt írtad nem a kapcsolat elején vagytok...hát akkod a legnyugodtabban megmondhatod neki. :)

Ja és tényleg ez legyen a legnagyobb problemad..ilyet írni erre hogy segítség...

2014. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ,,Nehíjjá má így he!! Szólíts inkább anyjuknak vagy asszonyállatnak!!". Tuti siker.
2014. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 viktorvarga ***** válasza:
37%
szerintem egy idióta
2014. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
jó nyilván ez nem olyan nagy probléma,de engem zavar..mondtam már neki h hogy szeretem ha becéznek,mégse hív úgy..bnőm azt tanácsolta h még várjak kicsit,ne szóljak neki..2 hónapja vagyunk együtt,szóval végülis még az eelején vagyunk,csak már nem annyira az elején így értettem:)
2014. szept. 19. 20:23
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb,mintha p.inásnak hívna!:D
2014. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!