Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha a pasi szájából rendszeresen az 5 perc és ott vagyok, legalább 30 perc?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, szeretem, imádom, de egy valamiben nagyon különbözünk. Ő egy tipikusan nyugodt, ráérős ember, én meg pörgősebb és ha valahova időre kell mennem soha nem várakoztatok meg senkit, őt sem. Ő meg olyan késős típus, azt mondta 5 perc és ott vagyok, ami általában fél óra. Sokat vitázunk ezen mert én felhúzom magam és órákig mérgelődöm.
2014. szept. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit:D Megismerted ezt a szokását, és legközelebb így kalkulálod az időt, így mikor beesik, te csupa mosoly vagy, és sehonnan nem késtek el:D
2014. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden embernek vannak jobb és vannak rosszabb szokásai,ezt vagy elfogadod, vagy megszöksz.

Most mond meg őszintén mennyi energiádba telik, ha úgy beszélsz le vele időpontot, hogy belekalkulálod ezt? Semennyiben.

2014. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Számomra ez az egyik legundorítóbb emberi szokás, és biztosan nem tolerálnám két alkalomnál többször. De persze ízlések és pofonok, neked kell tudnod, el tudod-e ezt fogadni.

Én úgy gondolom, hogy már az eleve egy bunkó hozzáállás, ha az ember félórákat késik rendszeresen, számomra ebből az jön le, hogy egyáltalán nem tisztel engem, az én időmet, és elvárja, hogy én bármennyit várjak, bármikor alkalmazkodjak. Erre rájön még egy lapát, hogy azt mondja, 5 perc és odaér. Az ilyen fajta hazudozást én ki nem állhatom, hiszen konkrétan hülyének néz az illető. Ha annyi gerinc nincs benne, hogy bevallja, bocsi, de késni fogok ennyit és annyit, még csak itt vagyok stb., akkor nem hiszem, hogy az élet más területein egyenes és intelligens viselkedése lenne.


Azt nem tudom megmondani, te mit tegyél, csak azt, én hogyan cselekednék ilyen esetben. Hamar véget vetnék a kapcsolatnak, mert biztosan nem tudnám hosszú távon elviselni ezt a fajta bunkóságot és hülyének nézést.

2014. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez tiszteletlenség. Ne fogadd el, és ne várj rá 5-8 percnél többet. Én is késős vagyok, de igenis össze tudom szedni magam, ha fontos.

Ha nem várod meg, azzal megadod neki az esélyt, hogy tanuljon némi felelősségvállalást.

2014. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, azt még kifelejtettem, hogy ez azért elég árulkodó abból a szempontból is, mennyire érdekled, mennyire fontos számára ez a kapcsolat. Ha annyira jó lenne neki veled, akkor igyekezne minél előbb odaérni, hogy minél előbb lásson/minél többet lehessen veled..
2014. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, Édesem, ha hosszú távra terveztek, akkor ennél durvább kulonbségek is lesznek..:D Nálunk is ez a helyzet,de azért ez nem annyira súlyos probléma..:D Vagy elfogadod,hogy Ő ilyen vagy nem..
2014. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak akik alapbol ilyenek es ha nagyon kell persze tudnak pontosak lenni de ez egy rossz tulajonsag amit nem feltetlen szandekosan csinal de le lehet szokni rola en is ilyen vagyok lany letemre:)
2015. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!