Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik régóta vannak együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régóta vannak együtt nálatok hogyan alakultak át az érzések?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam, ezért bocsánat. 7éve vagyunk együtt a barátommal, és kíváncsi vagyok nálatok hogyan alakult át a "rózsaszín köd" és hogy most milyenek ezek az érzések. Pl egy mélyebb szeretetté és megbecsüléssé alakult? Hogy jó vele lenni, hiányzik ha nincs....stb.


Sokszor rosszul érzem magam ha mást is megnézek, bűntudatom lesz, vagy olyanon agyalok hogy másoknál biztosan nem ez van, ezért is kérdezlek titeket. Milyen a kapcsolatotok, akik már régóta együtt vannak. Nyugtassatok meg hogy nem vagyok hülye;)


2014. szept. 19. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, most beírok ide mert menteni szeretném a kérdést. Már itt sem vagyok...:)
2014. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valaki?:)
2014. nov. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!