Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tölthetnénk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tölthetnénk együtt több időt?

Figyelt kérdés

A párom egy gyorsétteremben kapott munkát és változó beosztásban dolgozik heti 5-6 napot hétvégén is, én csak hétköznap dolgozom de fix munkaidőm van. Emiatt sose tudunk egymásra időt szánni mivel ő hajnalig dolgozik és mire felkel én már el kell, hogy induljak, de természetesen mire hazaérek ő már nincs itthon, a szabadnapjait pedig mindig hétköznap veheti ki, amikor én nem tudok otthon maradni.

Lenne valami olyan megoldás amikor több időt tudunk együtt tölteni?

Jelenleg csak annyi jut, hogy hajnalban amikor végez én elé megyek és együtt jövünk haza és egymás mellett alszunk, ami nekem nem túl előnyös hiszen reggel 8-ra járok dolgozni, de más ötletem nincs.



2014. szept. 19. 21:25
 1/1 Gbrll86 válasza:

Próbáljatok meg egy napra szabadnapot kérni.

Este ha nem vagytok nagyon fáradtak, sétáljatok egy nagyot. Az jó. Ne tv-zzetek este, hanem beszélgessetek sokat. Simogassátok egymást.

2014. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!