Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak Ti mi . -t akartok?

Figyelt kérdés
Egy no legyen prud, legyen olyan mint egy qva de ne legyen konnyen kaphato meg ne mutatson sokat,maradjon titokzatos.
2014. szept. 19. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
én személy szerint azt szeretném hogy ne legyenek kuvák a nők de a mai világban már szerintem majdnem mindegyik az.
2014. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És mi az eredménye?Nézz körül az utcán,mindenhol tucatp*csák,akiknek kint van mindenük.De idősebb nőknél is kezd egyre jobban ez elterjedni,tehát még csak a "fiatalságra" sem lehet fogni a dolgot...

Erkölcstelen,gátlástalan emberek többségben lassan mindenfelé,és akkor csodálkoznak sokan,hogy például miért nincsenek egy srácnak vagy lánynak barátai?

Hát ha valaki nem az a bulizós típus,akkor bizony senkije nem lesz,maximum 1-2 közelebbi haver.

A buszon is a lányok/nők,unott fejjel,vagy szomorú fejjel nézelődnek kifelé az ablakon,illetve zenét hallgatnak még közbe is sokszor.Tudom nem vagyok egy tipikus mai "helyes" gyerek,de basszus teljesen elzárkózottak lettek az emberek egymástól...

2014. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Én Timit akarom! (:
2014. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utálom hogy általánosítanak. Nem minden nő qrva. Tudom hogy ritka de előfordul hogy egy nő használja az agyát, civilizáltan viselkedik és megbecsüli hogy nőből van. Sajnos ezt nem igazán tudják/akarják észre venni a férfiak. Mert könnyebb azt hajtogatni, hogy nincs rendes nő csak qrvák..stb. Én 17 éves lány vagyok és nem vagyok qrva, független ettől szeretek szórakozni, bulizni.
2014. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a mondás tartja: egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban. Most a konyhás dologtól tekintsünk el, tehát ne kacérkodjon másokkal, de a választottja előtt ne legyen szégyenlős.
2014. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!